Chów i hodowla zwierząt

5 422 firm
Chów i hodowla zwierząt
Bydło (2 159)
Drób (347)
Pasze (536)
Inne (2 112)

Miasto

Województwo

Wybierz województwo
Sprawdź jakie dane firm zamieszczamy na profilach firmowych ALEO.com
Dowiedz się więcej o największej bazie firm online
Sortuj po:
PIOTROWICE WIELKIE 102, 21-080 PIOTROWICE WIELKIE
NIP7120152762
KRS0000100668
REGON004161875
OCEŃ FIRMĘ
KATEGORIA DZIAŁALNOŚCI
Rolnictwo, hodowla i uprawa Chów i hodowla zwierząt Trzoda chlewna

Data dodania do rejestru2002-03-18
Data rozpoczęcia działalności gospodarczej2002-03-18

KURÓWEK 12, 97-425 KURÓWEK
NIP7692225367
KRS0000615916
REGON364403291
OCEŃ FIRMĘ
KATEGORIA DZIAŁALNOŚCI
Rolnictwo, hodowla i uprawa Chów i hodowla zwierząt Bydło

Data dodania do rejestru2016-05-09
Data rozpoczęcia działalności gospodarczej2016-05-09

UL. SZKOLNA 2B, 64-050 DĘBSKO
NIP9950251603
KRS0000997158
REGON380659434
OCEŃ FIRMĘ
KATEGORIA DZIAŁALNOŚCI
Rolnictwo, hodowla i uprawa Chów i hodowla zwierząt Inne

Data dodania do rejestru2022-11-02
Data rozpoczęcia działalności gospodarczej2022-11-02

OCEŃ FIRMĘ
KATEGORIA DZIAŁALNOŚCI
Rolnictwo, hodowla i uprawa Chów i hodowla zwierząt Inne

Data dodania do rejestru2004-04-19
Data rozpoczęcia działalności gospodarczej2004-04-19

UL. ZESŁAŃCÓW SYBIRU 5, 20-008 LUBLIN
NIP7123149387
KRS0000318814
REGON060433123
OCEŃ FIRMĘ
KATEGORIA DZIAŁALNOŚCI
Rolnictwo, hodowla i uprawa Chów i hodowla zwierząt Inne

Data dodania do rejestru2008-12-02
Data rozpoczęcia działalności gospodarczej2008-12-02

PARUCHÓW 19, 63-210 PARUCHÓW
NIP6172220363
KRS0000893475
REGON388661867
OCEŃ FIRMĘ
KATEGORIA DZIAŁALNOŚCI
Rolnictwo, hodowla i uprawa Chów i hodowla zwierząt Inne

Data dodania do rejestru2021-04-15
Data rozpoczęcia działalności gospodarczej2021-04-15

UL. MIŚNIEŃSKA 29, 64-100 LESZNO
NIP6972385031
KRS0000943865
REGON520830822
OCEŃ FIRMĘ
KATEGORIA DZIAŁALNOŚCI
Rolnictwo, hodowla i uprawa Chów i hodowla zwierząt Drób

Data dodania do rejestru2021-12-31
Data rozpoczęcia działalności gospodarczej2021-12-31

UL. KROTOSZYŃSKA 8 / 1, 63-714 TOMNICE
NIP6210002942
KRS0000097859
REGON250518447
OCEŃ FIRMĘ
KATEGORIA DZIAŁALNOŚCI
Rolnictwo, hodowla i uprawa Chów i hodowla zwierząt Inne

Data dodania do rejestru2002-03-08
Data rozpoczęcia działalności gospodarczej2002-03-08

UL. RADOMSKA 10, 64-700 HUTA
NIP7632125509
KRS0000418466
REGON302097052
OCEŃ FIRMĘ
KATEGORIA DZIAŁALNOŚCI
Rolnictwo, hodowla i uprawa Chów i hodowla zwierząt Inne

Data dodania do rejestru2012-04-23
Data rozpoczęcia działalności gospodarczej2012-04-23

UL. LIPOWA 31, 64-030 ŚMIGIEL
NIP6981862447
KRS0001001110
REGON523603370
OCEŃ FIRMĘ
KATEGORIA DZIAŁALNOŚCI
Rolnictwo, hodowla i uprawa Chów i hodowla zwierząt Bydło

Data dodania do rejestru2022-11-07
Data rozpoczęcia działalności gospodarczej2022-11-07

UL. JANA DŁUGOSZA 19 / 43, 51-162 WROCŁAW
NIP8971798789
KRS0000505357
REGON022389328
OCEŃ FIRMĘ
KATEGORIA DZIAŁALNOŚCI
Rolnictwo, hodowla i uprawa Chów i hodowla zwierząt Bydło

Data dodania do rejestru2014-04-09
Data rozpoczęcia działalności gospodarczej2014-04-09

UL. JULIANOWSKA 66 A, 05-500 JULIANÓW
NIP1231286936
KRS0000511161
REGON147252302
OCEŃ FIRMĘ
KATEGORIA DZIAŁALNOŚCI
Rolnictwo, hodowla i uprawa Chów i hodowla zwierząt Bydło

Data dodania do rejestru2014-05-27
Data rozpoczęcia działalności gospodarczej2014-05-27

UL. SIERPECKA 5, 09-317 LUTOCIN
NIP5110291053
KRS0000589656
REGON363137396
OCEŃ FIRMĘ
KATEGORIA DZIAŁALNOŚCI
Rolnictwo, hodowla i uprawa Chów i hodowla zwierząt Trzoda chlewna

Data dodania do rejestru2015-12-02
Data rozpoczęcia działalności gospodarczej2015-12-02

UL. SPÓŁDZIELCZA 44, 67-200 WILKÓW
NIP6930007620
KRS0000198874
REGON000817764
OCEŃ FIRMĘ
KATEGORIA DZIAŁALNOŚCI
Rolnictwo, hodowla i uprawa Chów i hodowla zwierząt Drób

Data dodania do rejestru2004-03-08
Data rozpoczęcia działalności gospodarczej2004-03-08

UL. KRĘTA 23, 64-030 STARE BOJANOWO
NIP6981861382
KRS0000979622
REGON522434361
OCEŃ FIRMĘ
KATEGORIA DZIAŁALNOŚCI
Rolnictwo, hodowla i uprawa Chów i hodowla zwierząt Inne

Data dodania do rejestru2022-06-30
Data rozpoczęcia działalności gospodarczej2022-06-30

RYDZÓWKA, 14-400 RYDZÓWKA
NIP5782211385
KRS0000038111
REGON170371256
OCEŃ FIRMĘ
KATEGORIA DZIAŁALNOŚCI
Rolnictwo, hodowla i uprawa Chów i hodowla zwierząt Bydło

Data dodania do rejestru2001-08-24
Data rozpoczęcia działalności gospodarczej2001-08-24

UL. WŁODKA 7, 86-300 GRUDZIĄDZ
NIP8762370314
KRS0000287362
REGON340337489
OCEŃ FIRMĘ
KATEGORIA DZIAŁALNOŚCI
Rolnictwo, hodowla i uprawa Chów i hodowla zwierząt Drób

Data dodania do rejestru2007-08-28
Data rozpoczęcia działalności gospodarczej2007-08-28

UL. TOWAROWA 4, 62-065 GRODZISK WIELKOPOLSKI
NIP9950217807
KRS0000363279
REGON301530268
OCEŃ FIRMĘ
KATEGORIA DZIAŁALNOŚCI
Rolnictwo, hodowla i uprawa Chów i hodowla zwierząt Inne

Data dodania do rejestru2010-09-01
Data rozpoczęcia działalności gospodarczej2010-09-01

UL. KOŚCIELNA 85, 26-800 BIAŁOBRZEGI
NIP7981478531
KRS0000634886
REGON365318009
OCEŃ FIRMĘ
KATEGORIA DZIAŁALNOŚCI
Rolnictwo, hodowla i uprawa Chów i hodowla zwierząt Drób

Data dodania do rejestru2016-08-31
Data rozpoczęcia działalności gospodarczej2016-08-31

BARTOSZKOWO 17, 77-416 BARTOSZKOWO
NIP7671706529
KRS0000687079
REGON367795481
OCEŃ FIRMĘ
KATEGORIA DZIAŁALNOŚCI
Rolnictwo, hodowla i uprawa Chów i hodowla zwierząt Inne

Data dodania do rejestru2017-07-17
Data rozpoczęcia działalności gospodarczej2017-07-17

GÓRSKIE PONIKŁY-STOK 50, 18-312 GÓRSKIE PONIKŁY-STOK
NIP7231633677
KRS0001144633
REGON368713195
OCEŃ FIRMĘ
KATEGORIA DZIAŁALNOŚCI
Rolnictwo, hodowla i uprawa Chów i hodowla zwierząt Inne

Data dodania do rejestru2024-12-19
Data rozpoczęcia działalności gospodarczej2024-12-19

UL. JULIANA TUWIMA 2 / 26, 42-200 CZĘSTOCHOWA
NIP5732953297
KRS0001106437
REGON528670039
OCEŃ FIRMĘ
KATEGORIA DZIAŁALNOŚCI
Rolnictwo, hodowla i uprawa Chów i hodowla zwierząt Inne

Data dodania do rejestru2024-05-21
Data rozpoczęcia działalności gospodarczej2024-05-21

UL. NADGOPLAŃSKA 5, 88-150 KRUSZWICA
NIP5562806739
KRS0001075214
REGON527329261
OCEŃ FIRMĘ
KATEGORIA DZIAŁALNOŚCI
Rolnictwo, hodowla i uprawa Chów i hodowla zwierząt Pasze

Data dodania do rejestru2023-12-29
Data rozpoczęcia działalności gospodarczej2023-12-29

UL. MŁYNEK 129, 42-450 ŁAZY
NIP6492336765
KRS0001169693
REGON541549224
OCEŃ FIRMĘ
KATEGORIA DZIAŁALNOŚCI
Rolnictwo, hodowla i uprawa Chów i hodowla zwierząt Inne

Data dodania do rejestru2025-04-24
Data rozpoczęcia działalności gospodarczej2025-04-24

UL. ANNOPOL 3 / 1, 03-236 WARSZAWA
NIP5242764867
KRS0000487586
REGON146991405
OCEŃ FIRMĘ
KATEGORIA DZIAŁALNOŚCI
Rolnictwo, hodowla i uprawa Chów i hodowla zwierząt Bydło

Data dodania do rejestru2013-11-26
Data rozpoczęcia działalności gospodarczej2013-11-26
Pokaż na stronie:
3076 - 3100 z 5422 firm