Maszyny i części do maszyn

12 521 firm
Dystrybutorzy i producenci części i akcesoriów przemysłowych. Zapoznaj się z opisami produktów i usług firm z kategorii urzadzenia i akcesoria - części akcesoria i oceniaj kontrahentów.
Sprawdź jakie dane firm zamieszczamy na profilach firmowych ALEO.com
Dowiedz się więcej o największej bazie firm online
Sortuj po:
KRAKÓW, KRAKÓW
NIP6761016880
KRS0000113223
REGON350802375
OCEŃ FIRMĘ
KATEGORIA DZIAŁALNOŚCI
Maszyny i utrzymanie ciągłości produkcji Maszyny i części do maszyn Rolnictwo i leśnictwo

Data dodania do rejestru2002-05-21
Data rozpoczęcia działalności gospodarczej2002-05-21

WARSZAWA, WARSZAWA
NIP5222963871
KRS0000365458
REGON142606014
OCEŃ FIRMĘ
KATEGORIA DZIAŁALNOŚCI
Maszyny i utrzymanie ciągłości produkcji Maszyny i części do maszyn Górnictwo i budownictwo

Data dodania do rejestru2010-09-16
Data rozpoczęcia działalności gospodarczej2010-09-16

UL. PLAC MARSZ. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 1, 00-078 WARSZAWA
NIP1050003478
KRS0000882570
REGON388130740
OCEŃ FIRMĘ
KATEGORIA DZIAŁALNOŚCI
Maszyny i utrzymanie ciągłości produkcji Maszyny i części do maszyn Żywność i napoje

Data dodania do rejestru2021-02-09
Data rozpoczęcia działalności gospodarczej2021-02-09

UL. ALEJA MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 76 / 322, 10-450 OLSZTYN
NIP6282227840
KRS0000350670
REGON121182355
OCEŃ FIRMĘ
KATEGORIA DZIAŁALNOŚCI
Maszyny i utrzymanie ciągłości produkcji Maszyny i części do maszyn Rolnictwo i leśnictwo

Data dodania do rejestru2010-03-09
Data rozpoczęcia działalności gospodarczej2010-03-09

UL. METALOWCÓW 13, 41-500 CHORZÓW
NIP6762592806
KRS0000884586
REGON388210969
OCEŃ FIRMĘ
KATEGORIA DZIAŁALNOŚCI
Maszyny i utrzymanie ciągłości produkcji Maszyny i części do maszyn Inne

Data dodania do rejestru2021-02-19
Data rozpoczęcia działalności gospodarczej2021-02-19

UL. WESOŁA 14, 64-100 LESZNO
NIP6972284123
KRS0000362625
REGON301511785
OCEŃ FIRMĘ
KATEGORIA DZIAŁALNOŚCI
Maszyny i utrzymanie ciągłości produkcji Maszyny i części do maszyn Wynajem i dzierżawa

Data dodania do rejestru2010-08-12
Data rozpoczęcia działalności gospodarczej2010-08-12

UL. DOJLIDY FABRYCZNE 24, 15-566 BIAŁYSTOK
NIP9662078282
KRS0000396635
REGON200641655
OCEŃ FIRMĘ
KATEGORIA DZIAŁALNOŚCI
Maszyny i utrzymanie ciągłości produkcji Maszyny i części do maszyn Wynajem i dzierżawa

Data dodania do rejestru2011-09-20
Data rozpoczęcia działalności gospodarczej2011-09-20

UL. WILANOWSKA 1A, 05-520 KONSTANCIN-JEZIORNA
NIP5213943521
KRS0000918434
REGON520265322
OCEŃ FIRMĘ
KATEGORIA DZIAŁALNOŚCI
Maszyny i utrzymanie ciągłości produkcji Maszyny i części do maszyn Maszyny produkcyjne i części

Data dodania do rejestru2021-10-22
Data rozpoczęcia działalności gospodarczej2021-10-22

UL. DOJLIDY FABRYCZNE 24, 15-566 BIAŁYSTOK
NIP9662078282
KRS0000396635
REGON20064165500000
OCEŃ FIRMĘ
KATEGORIA DZIAŁALNOŚCI
Maszyny i utrzymanie ciągłości produkcji Maszyny i części do maszyn Wynajem i dzierżawa

Data dodania do rejestru2011-09-20
Data rozpoczęcia działalności gospodarczej2011-09-20

UL. FIRMOWA 18, 62-023 ROBAKOWO
NIP5252868752
KRS0000909063
REGON389363474
OCEŃ FIRMĘ
KATEGORIA DZIAŁALNOŚCI
Maszyny i utrzymanie ciągłości produkcji Maszyny i części do maszyn Obrabiarki

Data dodania do rejestru2021-07-02
Data rozpoczęcia działalności gospodarczej2021-07-02

UL. ALEJA JANA PAWŁA II 11, 00-828 WARSZAWA
NIP5272652162
KRS0000381902
REGON142880643
OCEŃ FIRMĘ
KATEGORIA DZIAŁALNOŚCI
Maszyny i utrzymanie ciągłości produkcji Maszyny i części do maszyn Maszyny produkcyjne i części

Data dodania do rejestru2011-03-28
Data rozpoczęcia działalności gospodarczej2011-03-28

WARSZAWA, WARSZAWA
NIP1133039094
KRS0000917223
REGON389749720
OCEŃ FIRMĘ
KATEGORIA DZIAŁALNOŚCI
Maszyny i utrzymanie ciągłości produkcji Maszyny i części do maszyn Wynajem i dzierżawa

Data dodania do rejestru2021-08-19
Data rozpoczęcia działalności gospodarczej2021-08-19

UL. STACYJNA 1 / 12, 53-613 WROCŁAW
NIP8992896913
KRS0000893371
REGON388638704
OCEŃ FIRMĘ
KATEGORIA DZIAŁALNOŚCI
Maszyny i utrzymanie ciągłości produkcji Maszyny i części do maszyn Wynajem i dzierżawa

Data dodania do rejestru2021-04-08
Data rozpoczęcia działalności gospodarczej2021-04-08

UL. GOTTLIEBA DAIMLERA 5, 62-052 KOMORNIKI
NIP7773196351
KRS0000377259
REGON301650890
OCEŃ FIRMĘ
KATEGORIA DZIAŁALNOŚCI
Maszyny i utrzymanie ciągłości produkcji Maszyny i części do maszyn Wynajem i dzierżawa

Data dodania do rejestru2011-02-02
Data rozpoczęcia działalności gospodarczej2011-02-02

UL. JÓZEFA WOLNEGO 4 / 8, 40-857 KATOWICE
NIP5833050355
KRS0000318180
REGON220712180
OCEŃ FIRMĘ
KATEGORIA DZIAŁALNOŚCI
Maszyny i utrzymanie ciągłości produkcji Maszyny i części do maszyn Maszyny produkcyjne i części

Data dodania do rejestru2008-11-24
Data rozpoczęcia działalności gospodarczej2008-11-24

UL. CHMIELNA 73, 00-801 WARSZAWA
NIP7010986124
KRS0000845204
REGON386250433
OCEŃ FIRMĘ
KATEGORIA DZIAŁALNOŚCI
Maszyny i utrzymanie ciągłości produkcji Maszyny i części do maszyn Inne

Data dodania do rejestru2020-06-08
Data rozpoczęcia działalności gospodarczej2020-06-08

UL. UMIŃSKIEGO 1 / 72, 03-984 WARSZAWA
NIP9512277790
KRS0000330094
REGON141793787
OCEŃ FIRMĘ
KATEGORIA DZIAŁALNOŚCI
Maszyny i utrzymanie ciągłości produkcji Maszyny i części do maszyn Silniki samochodowe

Data dodania do rejestru2009-05-27
Data rozpoczęcia działalności gospodarczej2009-05-27

UL. LUDWIKA NARBUTTA 7 / 14, 02-564 WARSZAWA
NIP5213904857
KRS0000855839
REGON386818566
OCEŃ FIRMĘ
KATEGORIA DZIAŁALNOŚCI
Maszyny i utrzymanie ciągłości produkcji Maszyny i części do maszyn Górnictwo i budownictwo

Data dodania do rejestru2020-08-20
Data rozpoczęcia działalności gospodarczej2020-08-20

UL. ŻURAWIA 47 / 219, 00-680 WARSZAWA
NIP7010981575
KRS0000841430
REGON386059592
OCEŃ FIRMĘ
KATEGORIA DZIAŁALNOŚCI
Maszyny i utrzymanie ciągłości produkcji Maszyny i części do maszyn Rolnictwo i leśnictwo

Data dodania do rejestru2020-05-13
Data rozpoczęcia działalności gospodarczej2020-05-13

UL. RATUSZOWA 11, 03-450 WARSZAWA
NIP1132763356
KRS0000329771
REGON141852047
OCEŃ FIRMĘ
KATEGORIA DZIAŁALNOŚCI
Maszyny i utrzymanie ciągłości produkcji Maszyny i części do maszyn Silniki i turbiny

Data dodania do rejestru2009-05-18
Data rozpoczęcia działalności gospodarczej2009-05-18

UL. JURAJSKA 2D, 32-085 MODLNICA
NIP6793001172
KRS0000325750
REGON120877701
OCEŃ FIRMĘ
KATEGORIA DZIAŁALNOŚCI
Maszyny i utrzymanie ciągłości produkcji Maszyny i części do maszyn Wynajem i dzierżawa

Data dodania do rejestru2009-03-13
Data rozpoczęcia działalności gospodarczej2009-03-13

BREŃ 88, 33-140 BREŃ
NIP8133612338
KRS0000348834
REGON180530215
OCEŃ FIRMĘ
KATEGORIA DZIAŁALNOŚCI
Maszyny i utrzymanie ciągłości produkcji Maszyny i części do maszyn Inne

Data dodania do rejestru2010-02-12
Data rozpoczęcia działalności gospodarczej2010-02-12

ŁUGÓW 22, 24-150 ŁUGÓW
NIP7133110257
KRS0000865792
REGON387336846
OCEŃ FIRMĘ
KATEGORIA DZIAŁALNOŚCI
Maszyny i utrzymanie ciągłości produkcji Maszyny i części do maszyn Wynajem i dzierżawa

Data dodania do rejestru2020-10-21
Data rozpoczęcia działalności gospodarczej2020-10-21

AL. 3-GO MAJA 9, 30-062 KRAKÓW
NIP6772218179
KRS0000345581
REGON356754217
OCEŃ FIRMĘ
KATEGORIA DZIAŁALNOŚCI
Maszyny i utrzymanie ciągłości produkcji Maszyny i części do maszyn Silniki elektryczne

Data dodania do rejestru2009-12-31
Data rozpoczęcia działalności gospodarczej2009-12-31

UL. LIŚCIASTA 7, 30-385 KRAKÓW
NIP5732787410
KRS0000342847
REGON241398740
OCEŃ FIRMĘ
KATEGORIA DZIAŁALNOŚCI
Maszyny i utrzymanie ciągłości produkcji Maszyny i części do maszyn Górnictwo i budownictwo

Data dodania do rejestru2009-11-27
Data rozpoczęcia działalności gospodarczej2009-11-27
Pokaż na stronie:
1501 - 1525 z 12521 firm