DPO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
UL. OS. WICHROWE WZGÓRZE 24 / 34, 61-678 POZNAŃ
NIP9721355933
Oceń firmę:
DPO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
NIP9721355933
KRS0001121178
Kapitał zakładowy5 000,00 zł
1,0 na podstawie 3 opinii.

Adres

UL. OS. WICHROWE WZGÓRZE 24 / 34, 61-678 POZNAŃ

Dane Rejestrowe

Nazwa pełna

DPO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Copy

Adres siedziby

UL. OS. WICHROWE WZGÓRZE 24 / 34, 61-678 POZNAŃ

NIP

9721355933
Copy

REGON

529421083
Copy

KRS

0001121178
Copy

Forma prawna

spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Adres rejestrowy

UL. OS. WICHROWE WZGÓRZE 24 / 34, 61-678 POZNAŃ

Kody Pkd

68.32.Z - Pozostała działalność związana z obsługą rynku nieruchomości wykonywana na zlecenie

43.21.Z - Wykonywanie instalacji elektrycznych

43.22.Z - Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych i klimatyzacyjnych

43.29.Z - Roboty budowlane specjalistyczne

43.31.Z - Tynkowanie

43.33.Z - Posadzkarstwo tapetowanie i oblicowywanie ścian

43.34.Z - Malowanie i szklenie

43.39.Z - Roboty budowlane specjalistyczne

68.20.Z - Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi

68.31.Z - Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami


Czynny
Numery rachunków bankowych z rejestru VAT

Władze firmy

ORGAN REPREZENTACJIZARZĄD
SPOSÓB REPREZENTACJI
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI ORAZ JEJ REPREZENTOWANIA UPRAWNIONY JEST KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE
ZARZĄD
Karol Michał Andrzejewski
Prezes Zarządu, 36 lat
UDZIAŁOWCY
Karol Michał Andrzejewski

70 udziałów o łącznej wartości 3.500,00 zł

Natalia Maria Andrzejewska

30 udziałów o łącznej wartości 1.500,00 zł

PROKURA
Elżbieta Joanna Konieczny
samoistna, 43 lata
Natalia Maria Andrzejewska
samoistna, 36 lat

Sprawozdania finansowe

21-08-2024 - 31-12-2024
Uchwała lub postanowienie o zatwierdzeniu rocznego sprawozdania finansowego
Pobierz pdf

21-08-2024 - 31-12-2024
Uchwała o podziale zysku bądź pokryciu straty
Pobierz pdf

21-08-2024 - 31-12-2024
Roczne sprawozdanie finansowe
Pobierz pdf
Pokaż więcej (1)
korzysta z zabezpieczenia  reCAPTCHA

Opinie

Opinie dotyczące usług, produktów oraz działalności firmy nie są weryfikowane

1/ 5.0
Na podstawie 3 ocen
Jak oceniasz tę firmę?
Twoja opinia się dla nas liczy!
Hej 2026-06-17 10:07:11
Nie polecam tej firmy zajmującej się wynajmem mieszkań. Od samego początku pojawiało się wiele problemów. Mieszkanie zostało przekazane w brudnym stanie, a kwestie związane z najmem były rozwiązywane bardzo powoli. Na odpowiedzi trzeba było długo czekać, a wiele zgłaszanych problemów pozostawało bez rozwiązania. W trakcie najmu regularnie pojawiały się dodatkowe opłaty i nowe kwoty do zapłaty bez jasnych wyjaśnień oraz przejrzystych rozliczeń. Co więcej, doszło nawet do odłączenia prądu z powodu zaległości po stronie firmy, co spowodowało duże niedogodności dla najemców. Wyprowadziliśmy się dwa miesiące temu. Przed zakończeniem najmu został przeprowadzony pełny proces rozliczenia i byliśmy przekonani, że wszystkie kwestie finansowe zostały zamknięte. Tymczasem po dwóch miesiącach firma niespodziewanie wystawiła kolejną fakturę z dodatkową kwotą rzekomo za zużycie wody, bez przedstawienia jasnego i rzetelnego uzasadnienia. Niestety, podejście do klienta pozostawia bardzo wiele do życzenia. Brak przejrzystości w rozliczeniach, słaba komunikacja oraz ciągłe, trudne do wyjaśnienia dopłaty sprawiają, że współpraca z tą firmą była bardzo nieprzyjemnym doświadczeniem. Zdecydowanie nie polecam. Jeśli mają Państwo możliwość wyboru, warto poszukać innej firmy.
Hej 2026-06-17 09:05:51
Nikomu nie polecam mieć do czynienia z tą firmą. Skontaktowanie się z zarządcą mieszkania graniczy z cudem – na wiadomości SMS odpowiada czasami dopiero po kilku dniach. Sama firma również nie odpowiada na wszystkie wiadomości. Wystawiane są niejasne rozliczenia i faktury, które budzą moje wątpliwości. Próbowano doliczyć mi opłaty za prąd za kilka miesięcy, które dotyczyły innych lokatorów. Dyrektor firmy, Karol, zamiast pomóc w rozwiązaniu problemu, odsyła do zarządcy mieszkania, który nie odbiera telefonów. Pisze tylko SMS-y, żeby kontaktować się przez wiadomości, a później nawet na nie nie odpowiada. Dodatkowo sam dyrektor nie interesuje się tym, co dzieje się w jego firmie. Radziłbym omijać tę firmę szerokim łukiem i przed podjęciem współpracy przeczytać opinie na Facebooku.
Lokator 2026-01-17 00:06:32
Brak jakiegokolwiek przestrzegania prawa ze strony biura, w pierwszej chwili wszystko super, a później kompletny brak szacunku. Z opiekunem porozumienie się graniczy z cudem a biuro załatwia wszystko w zwolnionym tempie. Oczywiście odzyskanie kaucji niemożliwe