MULTI TRAVEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
UL. OKRĘTOWA 66A, 01-309 WARSZAWA
TAX ID5273119470
Rate company:
MULTI TRAVEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
TAX ID5273119470
KRS0001114733
Share capital5,000.00 zł
1.0 average of 1 ratings

address

UL. OKRĘTOWA 66A, 01-309 WARSZAWA

About us

Kompleksowa i profesjonalna organizacja podróży służbowych, obejmująca między innymi: rezerwację restauracji, biletów na koncerty i do teatrów, a także ubezpieczenia osób i bagażu na czas podróży. to obszar działalności firmy MULTI TRAVEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ działającej w miejscowości WARSZAWA. Zapraszamy do analizy informacji umieszczonej na jej profilu na ALEO.com

Outsourcing jest najlepszym i najbardziej opłacalnym rozwiązaniem dla coraz większej liczby firm. Naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców wychodzą różnego rodzaju firmy usługowe i agencje. Wśród takich usług wymienić należy między innymi Organizacja podróży służbowych.

Register Data

Full name

MULTI TRAVEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Copy

Legal address

UL. OKRĘTOWA 66A, 01-309 WARSZAWA

NIP

5273119470
Copy

REGON

529091875
Copy

KRS

0001114733
Copy

Legal form

limited liability company

Register Address

UL. OKRĘTOWA 66A, 01-309 WARSZAWA

Pkd codes

79.12.Z - Tour operator activities

56.29.Z - Other food service activities

77 - Rental and leasing activities

79.11.A - Tour agents activities

79.90 - Other reservation service and related activities

82.30.Z - Organisation of conventions and trade shows

85.51.Z - Out-of-school forms of sports and leisure education

85.60.Z - Educational support activities

93.19.Z - Other sports activities

93.29.B - Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna

Company authorities

representation authorityZARZĄD
representation type
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
ZARZĄD
Aliaksandr Yankavets
Członek Zarządu, 36 years old
Khayal Yusifli
Prezes Zarządu, 30 years old
shareholders
Aliaksandr Yankavets

50 udziałów o łącznej wartości 2500 pln

Khayal Yusifli

50 udziałów o łącznej wartości 2500 pln

Opinions

Opinie dotyczące usług, produktów oraz działalności firmy nie są weryfikowane

1/ 5.0
Based on 1 reviews
How do you rate this company?
Your opinion matters to us.
Nie polecam 2025-11-26 16:49:25
Niestety nasze doświadczenie z wycieczką do Oświęcimia z tą firmą okazało się bardzo rozczarowujące. W drodze pękła opona w autobusie, przez co spóźniliśmy się na zwiedzanie około półtorej godziny. Rozumiemy, że zdarzają się sytuacje losowe, jednak odnieśliśmy wrażenie, że organizatorzy nie podjęli żadnych starań, aby zminimalizować skutki opóźnienia lub zaproponować jakieś alternatywne rozwiązanie. Przewodnik również pozostawił wiele do życzenia – przekazywane informacje były bardzo powierzchowne, głównie powszechnie znane fakty. W efekcie całe zwiedzanie Auschwitz i Birkenau trwało mniej niż półtorej godziny, co jest zdecydowanie za krótko jak na takie miejsce. Dodatkowo zachowanie opiekuna grupy było nieodpowiednie. Gdy po długiej jeździe ludzie poszli do toalety, zaczął się denerwować i powiedział coś w stylu: „to ostatnia szansa wejścia do muzeum, ale wszystkim nagle zachciało się kupę”. Było to wyjątkowo niekulturalne. Bardzo żal nam zmarnowanych pieniędzy i czasu. Zamiast rekompensaty lub częściowego zwrotu kosztów otrzymaliśmy jedynie propozycję 10% zniżki na przyszłe wyjazdy. Po takim doświadczeniu na pewno już więcej nie skorzystamy z usług tej firmy i będziemy ostrzegać znajomych, aby omijali ją szerokim łukiem.