Dutchfiber MU/PC-LC/PC-0S1-DPL2

Nazwa katalogowa:Dutchfiber MU/PC-LC/PC-0S1-DPL2
Min. zamówienie:1 x sztuka
Koszt dostawy:
Cena do negocjacji
 

Aby kontynuować, popraw błędy

Ilość:*
x sztuka
Poproś o ofertę
Identyfikator firmy (NIP): 9562305778
 
Zweryfikowana
Szosa Bydgoska 60 A
87-100 Toruń
Polska
56 663 77 73
Produkty w katalogu tej firmy: (5663)
Pytanie do sprzedającego

Opis produktu

Mu/pc-lc/pc Singlemode Duplex 2 Mtr