Patchcord LC/UPC-SC/UPC OS1 (9/125um) simplex 1m

Nazwa katalogowa:Patchcord LC/UPC-SC/UPC OS1 (9/125um) simplex 1m
Min. zamówienie:1 x sztuka
Koszt dostawy:pokrywa sprzedający
30,00 zł + VAT
30,00 zł
 

Aby kontynuować, popraw błędy

Ilość:*
x sztuka
Poproś o ofertę
Identyfikator firmy (NIP): 5541014370
 
Dostawca premium
Zweryfikowana
Ul.Kurpińskiego 9
85-950 Bydgoszcz
Polska
52 323 23 48
Produkty w katalogu tej firmy: (1)
Pytanie do sprzedającego