CEWKA OPEL ZAPŁONOWA ASCONA 1

Nazwa katalogowa:CEWKA OPEL ZAPŁONOWA ASCONA 1
Min. zamówienie:1 x sztuka
Koszt dostawy:
niedostępny
53,58 zł + VAT
53,58 zł
 

Aby kontynuować, popraw błędy

Ilość:*
x sztuka
Poproś o ofertę
Identyfikator firmy (NIP): 5730014767
 
Profil zweryfikowany
Warszawska 82
42-217 Częstochowa
Polska
500 813 800
Produkty w katalogu tej firmy: (9706)
Pytanie do sprzedającego

Opis produktu

CEWKA OPEL ZAPŁONOWA ASCONA 1,6 LZ/NZ/SV 80-88
NUMER OE:

BEDFORD 03474282 
OPEL 1208048 
OPEL 1208004 
OPEL 1208002 
VAUXHALL 90449740 
VAUXHALL 90510387 
VAUXHALL 03474282


STOSOWANE W:
 
  OPEL
ASCONA C (81_, 86_, 87_, 88_)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.6 60 82 1598 4 09-1986 08-1988 16 SV
 1.6 i 55 75 1598 4 09-1987 08-1988 E 16 NZ, E 16 LZ
 1.6 i CAT 55 75 1598 4 09-1986 08-1988 C 16 NZ, C 16 LZ

ASCONA C hatchback (84_, 89_)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.6 60 82 1598 4 09-1986 08-1988 16 SV
 1.6 i 55 75 1598 4 09-1987 08-1988 E 16 NZ
 1.6 i CAT 55 75 1598 4 09-1986 08-1988 C 16 NZ, C 16 LZ

ASTRA F (56_, 57_)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.6 i 55 75 1598 4 03-1992 09-1998 C 16 NZ, X 16 SZR

ASTRA F hatchback (53_, 54_, 58_, 59_)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.6 i 55 75 1598 4 09-1991 01-1998 C 16 NZ, X 16 SZR

ASTRA F kabriolet (53_B)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.6 i 55 75 1598 4 01-1996 03-2001 X 16 SZR

ASTRA F Van (55_)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.6 i 55 75 1598 4 10-1991 04-1993 C 16 NZ

CORSA A hatchback (93_, 94_, 98_, 99_)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.2 N 38 52 1196 4 01-1990 03-1993 12 NV
 1.2 S 40 55 1196 4 09-1982 02-1990 12 ST
 1.3 S 51 70 1297 4 09-1982 10-1989 13 SB

CORSA A nadwozie pełne
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.2 40 54 1196 4 02-1986 04-1989 12 ST
 1.3 51 69 1297 4 02-1986 04-1989 13 SB

CORSA A TR (91_, 92_, 96_, 97_)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.2 S 40 55 1196 4 09-1982 03-1993 12 ST
 1.3 S 51 70 1297 4 09-1982 10-1987 13 SB

KADETT D (31_-34_, 41_-44_)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.2 40 55 1196 4 08-1982 08-1984 12 ST
 1.2 S 44 60 1196 4 08-1979 08-1984 12 S
 1.3 N 44 60 1297 4 08-1979 08-1984 13 N
 1.3 S 55 75 1297 4 08-1979 08-1984 13 S

KADETT D kombi (35_, 36_, 45_, 46_)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.2 S 44 60 1196 4 08-1979 08-1984 12 S
 1.3 N 44 60 1297 4 08-1979 08-1984 13 N
 1.3 S 55 75 1297 4 08-1979 08-1984 13 S

falseKADETT E (39_, 49_)
KADETT E Combo (38_, 48_)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.3 N 44 60 1297 4 01-1986 12-1989 13 N
 1.3 S 55 75 1297 4 01-1986 12-1989 13 S

KADETT E hatchback (33_, 34_, 43_, 44_)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.3 i CAT 44 60 1297 4 09-1985 08-1991 C 13 N
 1.3 N 44 60 1297 4 09-1984 08-1991 13 N, 13 NB
 1.3 S 55 75 1297 4 09-1984 08-1987 13 S
 1.6 i 55 75 1598 4 09-1986 08-1991 E 16 NZ
 1.6 i CAT 55 75 1598 4 09-1986 08-1991 C 16 LZ, C 16 NZ
 1.6 S 60 82 1598 4 09-1986 08-1991 16 SV

KADETT E kabriolet (43B_)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.4 i 44 60 1389 4 01-1990 08-1991 C 14 NZ
 1.6 i 55 75 1598 4 10-1986 02-1993 E 16 NZ
 1.6 i CAT 55 75 1598 4 10-1987 02-1993 C 16 LZ, C 16 NZ

KADETT E kombi (35_, 36_, 45_, 46_)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.3 i CAT 44 60 1297 4 09-1985 08-1991 C 13 N
 1.3 N 44 60 1297 4 09-1984 08-1991 13 N
 1.3 S 55 75 1297 4 09-1984 08-1987 13 S
 1.4 i 44 60 1389 4 01-1990 08-1991 C 14 NZ
 1.6 60 82 1598 4 09-1986 08-1991 16 SV
 1.6 i 55 75 1598 4 09-1986 08-1991 E 16 NZ
 1.6 i CAT 55 75 1598 4 09-1986 08-1991 C 16 LZ, C 16 NZ

KADETT E nadwozie pełne (37_, 47_)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.3 N 44 60 1297 4 09-1984 07-1989 13 N, 13 NB
 1.4 i 44 60 1389 4 01-1990 08-1991 C 14 NZ
 1.6 i 55 75 1598 4 08-1989 09-1993 C 16 NZ

MONZA A (22_)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 2.2 E 85 115 2197 4 11-1984 08-1986 22 E
 2.5 E 103 140 2490 6 06-1984 08-1986 25 E
 3.0 GSE 132 180 2968 6 02-1978 08-1986 30 E

VECTRA A (86_, 87_)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.6 60 82 1598 4 09-1988 05-1993 16 SV
 1.6 i 55 75 1598 4 09-1988 11-1995 E 16 NZ, C 16 NZ, C 16 NZ2

VECTRA A hatchback (88_, 89_)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.6 i CAT 55 75 1598 4 09-1988 11-1995 C 16 NZ, C 16 NZ2
 1.6 S 60 82 1598 4 09-1988 05-1993 16 SV

 VAUXHALL
ASTRA Mk II Belmont
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.6 S 60 82 1598 4 01-1989 12-1991 16 SV

ASTRA Mk II kabriolet
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.6 i 60 82 1598 4 01-1987 12-1991 16 SV
 1.6 i CAT 55 75 1598 4 10-1987 02-1993 C 16 LZ, C 16 NZ

ASTRAVAN Mk III (F)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.6 i 55 75 1598 4 01-1991 08-1998 C 16 NZ

CAVALIER Mk II
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.3 S 55 75 1297 4 09-1981 08-1988 13 S

CAVALIER Mk II hatchback
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.3 S 55 75 1297 4 09-1981 08-1988 13 S

CAVALIER Mk III (87)
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.6 60 82 1598 4 09-1988 05-1993 16 SV
 1.6 i 55 75 1598 4 09-1988 11-1995 E 16 NZ

CAVALIER Mk III hatchback
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.6 60 82 1598 4 09-1988 05-1993 16 SV
 1.6 i 52 71 1598 4 09-1993 11-1995 X 16 SZ

NOVA
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.2 N 33 45 1196 4 01-1985 10-1987 12 NC, E 12 GV
 1.2 S 40 55 1196 4 09-1982 10-1987 12 ST
 1.3 S 51 70 1297 4 09-1982 10-1987 13 SB

NOVA hatchback
 Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
 1.2 N 38 52 1196 4 01-1990 03-1993 12 NV
 1.2 S 40 55 1196 4 05-1983 02-1990 12 ST
 1.2 S 43 58 1196 4 01-1988 02-1990 12 S, 12 ST
 1.3 S 51 70 1297 4 05-1983 10-1989 13 SB