UL. KSIĘDZA KAZIMIERZA ALEKSANDRA HAMERSZMITA 5 / 2, 16-400 SUWAŁKI
Pokaż na mapie
NIP
8442389074
REGON
541670368
KRS
0001171350
Forma prawna
inna
Adres rejestrowy
UL. KSIĘDZA KAZIMIERZA ALEKSANDRA HAMERSZMITA 5 / 2, 16-400 SUWAŁKI
Władze firmy
ORGAN REPREZENTACJIZARZĄD
SPOSÓB REPREZENTACJI
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W IMIENIU STOWARZYSZENIA, W TYM W SPRAWACH MAJĄTKOWYCH UPRAWNINYCH JEST DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE
ZARZĄD
Charlie Długosz
Skarbnik, 30 lat
Michał Kowalewski
Prezes Zarządu, 20 lat
Sara Jolanta Matoszko
Wiceprezes, 25 lat
RADA NADZORCZA
Dominika Kowalewska
21 lat
Julia Żuryńska
24 lata
Wiktor Jegliński
21 lat
Opinie
Opinie dotyczące usług, produktów oraz działalności firmy nie są weryfikowane
4,3/ 5.0
Na podstawie 11 ocen
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
Jak oceniasz tę firmę?
Twoja opinia się dla nas liczy!
Najbardziej przydatne
Ten jedyny wybór 2026-06-02 14:27:00
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
Niestety nie mogę polecić współpracy ze Stowarzyszeniem Suwałki dla Mieszkańców. Moje doświadczenia są negatywne. W przypadku mojej koleżanki składano wiele obietnic, które nie zostały w pełni zrealizowane. Pojawiły się również problemy z rozliczeniem pieniędzy oraz brak pisemnych umów potwierdzających ustalenia.
Uważam, że w sprawach finansowych i organizacyjnych wszystkie ustalenia powinny być zawierane na piśmie, aby uniknąć nieporozumień. Z tego względu podchodzę do współpracy z tym stowarzyszeniem z dużą ostrożnością i nie zdecydowałabym się na nią ponownie.
Kah 2025-08-20 09:47:34
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
Polecam z całego serca
Alfreda 2025-07-25 06:34:06
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
Marcinek ostatni pychota
Halina Kohl 2025-06-29 19:10:52
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
Kiermasz i piknik dla Mai Luty świetne! 5 gwiazdek! Dziękujemy! Majusia da rade!
Dembrzik 2025-06-16 20:08:28
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
Dziękujemy za sprzątanie świata 2025!
Jadwiga 2025-06-09 12:32:20
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
Fikcja? Jak dopiero na początku maja powstali, słychać wycie? znakomicie
Wiesława 2025-05-30 04:56:03
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
Życzliwi młodzi ludzie!
Bożena 2025-05-30 04:53:00
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
Super! Polecamy! A hejterom mówimy stop! Konkurencja rośnie, to będą wymyślać kłamstwa.
Anonim 2025-05-25 22:53:19
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
To stowarzyszenie to czysta fikcja. Obiecują wiele, ale w praktyce nie robią absolutnie nic konkretnego.Efekty ich działań są zerowe. Wygląda na to, że jedynym celem jest wyciąganie pieniędzy od ludzi, a prawdziwa praca czy wsparcie to tylko puste słowa. Totalne rozczarowanie i strata czasu oraz pieniędzy.
Barbara 2025-05-10 09:23:11
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
Yea
Suwalczanin 2025-05-10 07:05:32
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
Super! Powodzenia
Pokaż więcej (7)
Link do profilu tej firmy w innej wersji językowej