GRUPA NIVA ARCHITEKCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
UL. SZAFARNIA 11 / F8, 80-755 GDAŃSK
NIP5833481888
Oceń firmę:
GRUPA NIVA ARCHITEKCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
NIP5833481888
KRS0001044686
Kapitał zakładowy5 000,00 zł
4,4 na podstawie 28 opinii.

Adres

UL. SZAFARNIA 11 / F8, 80-755 GDAŃSK

Strona internetowa

nivaarchitekci.pl

Dane Rejestrowe

Nazwa pełna

GRUPA NIVA ARCHITEKCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Copy

Adres siedziby

UL. SZAFARNIA 11 / F8, 80-755 GDAŃSK

NIP

5833481888
Copy

REGON

525726437
Copy

KRS

0001044686
Copy

Forma prawna

spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Adres rejestrowy

UL. SZAFARNIA 11 / F8, 80-755 GDAŃSK

Kody Pkd

71.11.Z - Działalność w zakresie architektury

41.20.Z - Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych

55.10.Z - Hotele i podobne obiekty zakwaterowania

55.20.Z - Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania

68.20.Z - Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi

68.31.Z - Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

72.20.Z - Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych

74.10.Z - Działalność w zakresie specjalistycznego projektowania

85.52.Z - Pozaszkolne formy edukacji artystycznej

90.03.Z - Działalność twórcza i działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych

Władze firmy

ORGAN REPREZENTACJIZARZĄD
SPOSÓB REPREZENTACJI
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.

Opinie

Opinie dotyczące usług, produktów oraz działalności firmy nie są weryfikowane

4,4/ 5.0
Na podstawie 28 ocen
Jak oceniasz tę firmę?
Twoja opinia się dla nas liczy!
Anna 2026-06-18 19:57:02
Również zdecydowanie i absolutnie odradzam.Prawie rok zwodzenia mnie,blokowanie numeru,kłamstwa,brak kontaktu itd.Jestem w trakcie odzyskiwania pieniędzy,bo czasu i reszty odzyskać nie będę mogła.Piszę tu,żeby ostrzec innych.Problemy ze zdrowiem i życie prywatne tych państwa nie powinny mieć wpływu na to,czego oczekuje klient/inwestor,a pan Dominik i pani M.nie wiem dlaczego utrzymują jeszcze aktywną stronę tejże spółki. Ja straciłam nerwy,czas,pieniądze...
Patryk Stemplewski 2026-06-03 12:27:03
Zdecydowanie nie polecam współpracy. Brak kontaktu, brak konkretów i ciągłe przeciąganie całego procesu. Przez błędne decyzje projektowe wyburzyłem ściany, które finalnie musiałem ponownie stawiać, co naraziło mnie na dodatkowe koszty liczone w dziesiątkach tysięcy złotych. Zamiast pomocy i profesjonalnego prowadzenia projektu był chaos, brak odpowiedzialności i pozostawienie klienta samemu sobie. Do dziś nie otrzymałem zwrotu pieniędzy mimo wcześniejszych ustaleń. Sprawa jest na tyle poważna, że będę brał udział w pozwie zbiorowym. Ostrzegam innych - warto bardzo dokładnie przemyśleć współpracę i nie ufać zapewnieniom bez pokrycia. U mnie skończyło się ogromnym stresem, stratą czasu i bardzo dużymi kosztami. RESZTA TYCH KOMENTARZY NA 5 GWIAZEK TO FEJKI!!!!
MJab 2026-06-02 16:26:55
Szczerze odradzam! Zero kontaktu. Jeden mail i tel kontaktowy na wszystkich stronach. Wiem, że są inni poszkodowani w ten sam sposób. Wpłaciliśmy kilka miesięcy temu 9 tys zaliczki i kontak się urwał. Zero odpowiedzi. Tel wyłączony. W biurze nigdy nikogo nie ma. Na pewno tak tego nie zostawimy. Że wspólnikami firmy Niva architekci spotkamy się w Sądzie.
Stepan Virabyan 2026-06-01 20:24:09
Odradzam. Tragedia. Pan Dominik od 15 miesięcy nie może skończyć projektu architektonicznego domu jednorodzinnego. Nie otrzymałem ani jednego dokumentu. Dodatkowo od czasu umieszczenia opinii na innych forach skontaktowały się kolejne osoby, które zapłaciły Panu Dominikowi zaliczki w dziesiątkach tysięcy ten sam brak dokumentów i unikanie kontaktu. Zapraszam do kontaktu osoby poszkodowane, składamy pozew zbiorowy. Ten Pan ma wygrane przetargi na swoją aktualną spółkę (niva architekci sp z o.o.) w gminach i bardzo mu zależy na tym, aby akurat ta spółka nie upadła. W przeciwieństwie do poprzedniej spółki Pana Dominika- aeroplan, na którą jedna z osób współpracująca uzyskała na przełomie roku 2020 w sądzie nakaz zapłaty na 40.000 złoty. Do dzisiaj zobowiązania nie spłacone. Geodeta nie otrzymał 1000zl, Projektant od rzutów 3d 1600zł, Konstruktor 1000 zł, My zapłaciliśmy 8000 zł (do dzisiaj po 15 miesiącach nie otrzymaliśmy ani jednego dokumentu), Pani która się dzisiaj ze mną skontaktowała 9000 zł. 6 miesięcy i ten sam brak kontaktu oraz brak dokumentów. Pytanie brzmi ile jest jeszcze takich osoby jak my? Czy Ty chcesz być kolejną osobą która oszuka Pan Dominik?
Marek 2026-02-18 12:55:02
Polecam z całego serca cały zespół architektów. Bardzo profesjonalna kadra . Życzę takiej współpracy każdemu.
Kasia i Tomek 2025-11-13 21:12:42
Super ekipa i zgrany zespół. Współpraca 5/1. polecamy!
milia Bogdan. 2025-09-28 13:33:22
Podziwiam ten zespół. Inwestycja zaprojektowana i nadzorowana przez cały czas. Polecamy!!! Emilia Bogdan.
Krystian mazur 2025-04-27 19:27:26
Pełna satysfakcja. Polecam sprawnosć zespołu.
Grzegorz Woś 2025-01-21 21:49:33
Jeżeli szukacie Pracowni, która załatwia wszystko od razu w jednym miejscu to tylko NIVA.
Romuald 2025-01-09 20:48:08
Polecam. Świetni.
Radek Wolny 2024-12-14 22:14:42
Polecam wszystkim cały zespół.Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych.
Patrycja Śmiałek 2024-11-19 21:59:20
Projekt musieliśmy opracować na wczoraj. Architekci wykazali się dużą pomocą i zdążyliśmy. Dziękujemy całemu zespołowi. Szczególnie Dominkowi i Gosi.
Iwona Zabłocka Pruszcz Gdański 2024-11-16 22:22:41
Naprawdę trudno znaleźć takich ludzi. Bardzo mi pomogli - sprawa przed nadzorem budowlanym wygrana. Zaoszczędzili mi fortunę i mam dalej gdzie mieszkać. Dziękuję Kochani.
Dorota Zych 2024-11-14 20:58:02
The best! Polecam cały zespół, szczególnie konstruktor pomógł nam w wielu kwestiach.
Borys Wałkowski 2024-11-12 21:16:07
Ze swojej strony mogę polecić usługi architektów.
Arkadiusz Malek 2024-11-11 20:38:30
Bardzo rzetelna firma. Polecam.
Dorota Popławska 2024-11-08 19:25:11
Wspaniała współpraca dzięki nowoczesnym technikom prezentacji za pomocą platformy formly.pl
Patryk 2024-10-25 17:12:33
Bardzo zgrany i profesjonalny zespół. Będziemy go polecać każdemu. Szkoda, że tyle waszego dorobku zginęło przez atak scamera. Ale po kolei go odzyskamy. Ja mam tez kilkanaście zdjęć. Zresztą zapraszam na sesje zdjęciowa do naszego domu.
Kuba 2024-07-11 18:32:23
Polecam! Nie wiem czemu są takie negatywne opinie:( Projekt jest naprawde świetny i na pewno jeszcze raz z ich usług skorzystam!
Bartosz 2024-07-07 14:05:39
Firma zdecydowana i szybko działa na zleceniach. Szybka i solidna robota
Pokaż więcej (24)