Opinie dotyczące usług, produktów oraz działalności firmy nie są weryfikowane
4,3/ 5.0
Na podstawie 22 ocen
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
Jak oceniasz tę firmę?
Twoja opinia się dla nas liczy!
Najbardziej przydatne
Andrzej 2026-06-23 10:30:01
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
Super firma, można liczyć na zaliczki po pierwszym tygodniu pracy.
Sebastian 2026-06-13 18:31:05
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
Serdecznie polecam miałem zaszczyt tam pracować nie mam uwag i wypłaty w terminie są
Bolo 2026-06-05 22:52:29
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
Wszystko jak najbardziej w porządku bardzo sobie cenię firmę. Nigdy nie mieli problemu z zaległościami,
Wioleta W 2026-06-04 19:27:42
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
Bardzo dobra firma. Bardzo dobre warunki a co ważne można liczyć na zaliczki po pierwszym tygodniu pracy.
Adam 2026-06-04 16:17:27
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
Bardzo solidne podejście do wykonawców i pracowników. Dużym plusem jest to, że można liczyć na zaliczki po pierwszym tygodniu pracy, co bardzo ułatwia start i organizację na nowym projekcie. Co więcej, w razie potrzeby można liczyć na pierwsze przyspieszone realizacje płatności. Firma wykazuje się dużym zrozumieniem i elastycznością, szczerze polecam!
Waldemar 2026-06-03 05:33:57
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
Współpraca z Euromontage to czysta przyjemność i pełen profesjonalizm. Przede wszystkim nie ma najmniejszego problemu z ciągłością prac – wszystko jest świetnie zorganizowane i zaplanowane. Kontakt z firmą jest płynny, a odpowiedzi na wszelkie pytania otrzymuje się sprawnie i bez zbędnych opóźnień.
Ogromnym plusem, który buduje duże zaufanie, jest elastyczność i świetne podejście do pracownika: można liczyć na zaliczki już po pierwszym tygodniu pracy oraz na pierwsze przyspieszone realizacje płatności. Co najważniejsze, wszystkie stałe płatności są realizowane w 100% terminowo. Zdecydowanie polecam tę firmę jako rzetelnego i godnego zaufania partnera!
Dawid 2026-05-31 13:24:41
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
Korzystałem z usług Euromontage i jestem bardzo zadowolony – przede wszystkim nie ma problemu z ciągłością prac, a kontakt z firmą jest płynny i bez zbędnych opóźnień. Doceniam też, że dla swoich pracowników można liczyć na zaliczki po pierwszym tygodniu pracy oraz na pierwsze przyspieszone realizacje płatności – to świadczy o solidnym i uczciwym podejściu. Wszystkie płatności są realizowane terminowo, bez stresu i przypominania. Firma godna polecenia.
Erik J 2026-05-30 06:13:11
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
Bardzo dobra współpraca. Kontakt z firmą przebiega sprawnie, a wszystkie ustalenia są realizowane terminowo. Profesjonalne podejście i rzetelność na każdym etapie współpracy. Polecam.
Karolina Karolina 2026-05-28 23:56:38
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
Wszystko jak najbardziej w porządku bardzo sobie cenię firmę. Nigdy nie mieli problemu z zaległościami,a płatności realizowane w terminie.
Djsksk 2026-03-08 18:28:28
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
Nie polecam
Nie płacą
Dimitri 2026-02-21 06:55:33
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
компанія не платить гроші
Były pracownik 2026-02-01 17:05:00
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
Nie zapłacili ostatniej faktury i zerwali kontakt
Były pracownik 2026-01-05 00:31:53
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
Sami piszą komentarze...
Niewypłacalni!!!!
Kto chce niech sam się przekona
Adam 2025-08-27 10:53:49
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
Wszystko ok. Spóźnienia są jak wszędzie ale pieniądze tez ostatecznie zawsze są.