E-PRZYCHODNIA24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
UL. DOMANIEWSKA 37 / 2.43, 02-672 WARSZAWA
NIP5214043819
Oceń firmę:
E-PRZYCHODNIA24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
NIP5214043819
KRS0001067925
Kapitał zakładowy5 000,00 zł
4,7 na podstawie 489 opinii.

Adres

UL. DOMANIEWSKA 37 / 2.43, 02-672 WARSZAWA

Strona internetowa

www.e-przychodnia24.pl

Dane Rejestrowe

Nazwa pełna

E-PRZYCHODNIA24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Copy

Adres siedziby

UL. DOMANIEWSKA 37 / 2.43, 02-672 WARSZAWA

NIP

5214043819
Copy

REGON

526880264
Copy

KRS

0001067925
Copy

Forma prawna

spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Adres rejestrowy

UL. DOMANIEWSKA 37 / 2.43, 02-672 WARSZAWA

Kody Pkd

86.21.Z - Praktyka lekarska ogólna

63.12.Z - Działalność usługowa w zakresie infrastruktury obliczeniowej, przetwarzania danych, zarządzania stronami internetowymi (hosting) i pozostała działalność usługowa w zakresie informacji

86.22.Z - Praktyka lekarska specjalistyczna

86.90.D - Opieka zdrowotna

86.90.E - Opieka zdrowotna


Zwolniony
Numery rachunków bankowych z rejestru VAT

Władze firmy

ORGAN REPREZENTACJIZARZĄD
SPOSÓB REPREZENTACJI
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
ZARZĄD
Kamil Sobieraj
Prezes Zarządu, 40 lat
Łukasz Mili
Członek Zarządu, 39 lat
UDZIAŁOWCY
Kamil Sobieraj

67 udziałów o łącznej wartości 3.350,00 zł

Łukasz Mili

33 udziały o łącznej wartości 1.650,00 zł

Sprawozdania finansowe

01-01-2024 - 31-12-2024
Uchwała lub postanowienie o zatwierdzeniu rocznego sprawozdania finansowego
Pobierz pdf

01-01-2024 - 31-12-2024
Uchwała o podziale zysku bądź pokryciu straty
Pobierz pdf

01-01-2024 - 31-12-2024
Sprawozdanie z działalności
Pobierz pdf
Pokaż więcej (2)
korzysta z zabezpieczenia  reCAPTCHA

Opinie

Opinie dotyczące usług, produktów oraz działalności firmy nie są weryfikowane

4,7/ 5.0
Na podstawie 489 ocen
Jak oceniasz tę firmę?
Twoja opinia się dla nas liczy!
Pacjentka z dzisiaj 2026-06-23 17:04:42
Wszystko bylo logiczne od poczatku do konca,polecam
Monika Zelnerowicz 2026-06-23 17:02:36
Bardzo podobalo mi sie spokojne podejscie doktora. Zero oceniania, tylko konkretna rozmowa i chec pomocy. Supper
Krystian Lukasiewicz 2026-06-23 16:51:43
Nie bylo obiecywania cudow tylko uczciwe przedstawienie mozliwych rozwiazan. Takie podejscie budzi zaufanie.
albert 2026-06-23 16:49:23
rzadko spotyka sie lekarzy, ktorzy potrafia jednoczesnie byc konkretni i empatyczni.tutaj wlasnie takie odnioslem wrazenie :)
Alona 2026-06-23 16:46:41
Nie spodziewalam sie, ze zwykla konsultacja rozwieje tyle moich watpliwosci. Czasem wystarczy spokojna rozmowa.
Piotr Piotrula 2026-06-20 21:54:29
Zwykle nie wystawiam opinii, ale ta konsultacja naprawde zasluguje na pochwale. Lekarz spokojnie wysluchal mojego problemu i wszystko wyjasnil bez pośpiechu
Zuzanna Bujakiewicz 2026-06-20 21:48:56
Po raz pierwszy od dawna nie musialam niczego “wyciagac” od lekarza. Sam tlumaczyl kolejne kroki i odpowiadal na watpliwosci
Paulina Dom 2026-06-20 21:47:28
Udana wizyta, jest OK
Dorota C 2026-06-20 21:45:05
Udana konsultacja to jedno, ale najbardziej doceniam to że zostałam potraktowana z szacunkiem od poczatku do konca, doktor okazał się ogromnym profesjonalizmem. Polecam
Mirecki Adam 2026-06-18 17:51:28
Korzystalem z konsultacji dla mamy. Jest juz starsza i ma duzo pytan. Lekarz wykazal sie ogromna cierpliwoscia i wszystko spokojnie tlumaczyl, polecam
Wiktoria Adasiuk 2026-06-18 17:48:05
Widać że im zależy na pacjencie! Wysłałam dokumentacje i myslalam, ze nikt nawet do niej nie zajrzy. Podczas konsultacji doktor odnosil sie do konkretnych wynikow, wiec od razu bylo widac, ze wszystko przeczytal.
Dominik bednarek 2026-06-17 00:34:28
Korzystalem z uslugi wieczorem po pracy i to bylo dla mnie duze ulatwienie, z zalet podobało mi sie indywidualne podejscie i spokojna komunikacja. Na pewno zostanę na dłużej
Jola 2026-06-17 00:31:39
Miałam kilka pytań i wszystko zostało omówione z doktorem. Dla mnie najwieksza zaleta byla wygoda i oszczednosc czasu.
Gaw 2026-06-17 00:27:15
Jasne zalecenia, lekarz bardzo profesjonalny
Adrian Kulawczyk 2026-06-17 00:24:34
Korzystalem z ciekawosci i zostalem pozytywnie zaskoczony poziomem konsultacji! Polecam
Mariusz 2026-06-13 19:23:52
Umowilem sie zdalnie i zostalem pozytywnie zaskoczony,bardzo konkretny lekarz,trafilem na takiego ktory wszystko wyjasnil prostym jezykiem
Anna wa 2026-06-13 19:19:12
Kupilam teleporade dla czlonka rodziny, i wszystko przebieglo bardzo sprawnie, na pewno jeszcze skorzystam.
Radek radek 2026-06-12 00:04:08
Mialem kilka wynikow badan i nie wiedzialem jak je interpretowac ale lekarz wszystko wyjasnil,polecam.
Cezary g 2026-06-12 00:02:19
Dosyc szybka obsluga. Zglosilem sie z problemem ktory nie byl pilny, ale chcialem miec spokojna glowe.
Anna 2026-06-12 00:00:13
Jestem mama dwojki dzieci i zwykle wszystko zalatwiam w biegu. W Novamedica najbardziej spodobalo mi sie to, ze nie musialam nigdzie jechac. Konsultacja przebiegla spokojnie, a lekarz wszystko wyjasnil prostym jezykiem.Polecam!!
Pokaż więcej (485)