Kamera GoPro Hero 3 Black Edition

Catalogue name:Kamera GoPro Hero 3 Black Edition
Minimum order::1 x piece
Delivery cost:to be agreed
1,375.00 PLN (301.59 EUR) + VAT
1,375.00 PLN (301.59 EUR)
 

In order to continue, correct errors

Quantity:*
x piece
Ask for offer
Tax Identification Number: 7792039032
Confirmed profile data
Władysława Jagiełły 13
60-694 Poznań
Poland
+48 601 083 216
Company products:(18)
Question to the seller

Product description

Rozwiązanie dedykowane przede wszystkim jednostkom pragnącym dokonywać rejestracji materiału video na żądanej wysokości lub/i bez bezpośredniego udziału (obecności) operatora, pasjonatom wszelkiej maści sportów extremalnychorazzainteresowanych materiałem filmowym realizowanym z perspektywy 'bohatera'.

Wbudowane łącze WiFi umożliwia kontrolę kamery z poziomu smartfona czy tabletu, a ekrany wspomnianych urządzeń mogą pełnić funkcję monitora poglądowego.

* * *


GoPro Hero3 Black

be a HERO


GOPro Hero 3 w wersji Black to dla znawców tematu niekwestionowany faworyt (i król) wśród dostępnych modeli kamer sportowychdedykowanych sportom ekstremalnym.
Alternatywny i konkurencyjny model GoPro Hero 2 Black zastępuje na szybko rozwijającym się rynku POV rewolucjonizujący model GoPro Hero 2 Black.

Spotykana wszędzie tam, gdzie akcja rozgrywana jest w extremalnych warunkach - pod wodą, na ziemi, w powietrzu, na stokach narciarskich, na szlakach górskich, na fali windsurfingu, na trasach kolarskich, w skateparku, podczas lotu balonem/ paralotnią i wszelakiej maści sportach wyczynowych - wszędzie tam, gdzie utrwalenie akcji wymaga małych (pod kątem gabarytów) wielkich (pod względem możliwości) rozwiązań

Używana przez zwolenników sportów, zawodników, trenerów, producentów filmowych, sportowców i bardzo  wymagających entuzjastów - każdego, kto ma do czynienia ze sportami wyczynowymi, bo to im została dedykowana przez producenta - markę GoPro.

Wyczynowa kamera GoPro Hero 3 Black Edition jest lekka <73g>, posiada wstrząsoodporną i wodoszczelną (do 60m w dedykowanym szkielecie) obudowę wykonaną z najwyższej jakości aluminium i plastiku, szerokokątny obiektyw typu 'fish eye' i włączniki nagrywania/fotografowania, które bez trudu obsłużymy także w rękawicach w sposób intuicyjny. W stosunku do poprzednika, Hero3 Black jest o 25% lżejsza, 30% mniejsza i 2x bardziej wydajna!

GoPro Hero 3 Black wykorzystuje 170 stopniowy ultra szerokokątny obiektyw dostarczający wysokiej jakości obraz, który uchwyci akcję z minimalną dystorsją i naturalnym odwzorowaniem. GoPro Hero 3 Black to nagrania w Full HD bez kompromisów; jakość obiektywu  i matrycy dostarcza obraz w rozdzielczości 1080p z maksymalną ilością szczegółów i najszerszym kątem widzenia, aby żadna akcja nie umknęła poza kadr.

GoPro Hero3 Black Edition rejestruje obraz w profesjonalnej, kinowej jakości o 2x wyższej rozdzielczości i o dwukrotnie wyższym klatkażu niż poprzednik , przy równoległym zachowaniu dwukrotnie lepszej jakości rejestracji materiału video przy słabym oświetleniu.
Miłośnicy slow-motion i branżowi specjaliści pokochają tryby rejestracji obrazu GoPro Hero3 Black Edition o zwiększonym klatkażu (1080p-60, 720p-120, WVGA-240, 960p-100 i 1440p-48), natomiast spragnieni kinowej jakości obrazu docenią ultra-wysoką rozdzielczość trybów wideo 2.7kp-30 i 4kp-15.
W trybie zdjęciowym GoPro Hero 3 oferuje użytkownikowi aż 30 fps (dla jakości 12 MP).

Zmniejszona dystorsja 6-elementowej soczewki asferycznej w połączeniu z możliwością wyboru przez użytkownika ultra szerokiego, średniego i wąskiego pola widzenia kamery dostarcza więcej możliwości zabawy perspektywą niż kiedykolwiek wcześniej. Dodając do tego zupełnie zmienioną wodoodporną obudowę z płaskim obiektywem, która zapewnia wspaniałą ostrość obrazu na lądzie i pod wodą, otrzymamy jedno z najbardziej zaawansowanych i trwałych rozwiązań utrwalania obrazu na świecie.

Rozumiejąc, że jakość dźwięku jest równie ważna jak jakość obrazu, inżynierowie GoPro całkowicie przeprojektowali system audio tak, by równie zręcznie wychwytywał subtelne, naturalne dźwięki głosu, muzyki oraz  "brzmienia" sportu. Ulepszona została też, znana z poprzednich kamer GoPro, redukcja szumu wiatru. Teraz przy wysokich prędkościach usłyszysz swoją pasję, nie wiatr.

W urządzenie wbudowany został system WIFI , który umożliwia kontrolę kamery z poziomu tabletów, smartfonów (z systemem iOS lub Android). W zestawie użytkownik otrzymuje wodoodporny i poręczny pilot zdalnego sterowania (wykorzystujący łącze Wi-Fi), który umożliwia kontrolę nad 50 kamerami w odległości do 180m.

Urządzenie obsługiwane jest przez karty microSD i zasilane akumulatorem litowo-polymerowym o pojemności 1050mAh.


W zestawie:

1. HERO3: Camera Black Edition
2. Wodoodporna obudowa
3. Wi-Fi Remote + Key Ring
4. Kabel ładowania
5. Akumulator litowo-jonowy
6. QR Buckle
7. J-Hook Buckle
8. 3-Way Pivot
9. 1x Curved Adhesive
10. 1x Flat Adhesive Mount
11. USB Charging Cable.