GioStyle Pojemnik Dual 1.5 L

Catalogue name:GioStyle Pojemnik Dual 1.5 L
Minimum order::1 x piece
Delivery cost:
EAN code:8009115028369
unavailable
18.00 PLN (3.97 EUR) + VAT
18.00 PLN (3.97 EUR)
 

In order to continue, correct errors

Quantity:*
x piece
Ask for offer
Tax Identification Number: 9522083188
Suspended
Nowowiśniowa 10a
04-505 Warszawa
Poland
Company products:(543)

Product description


Pojemnik Dual Microwave 1.5 L

Oto idealna propozycja dla wszystkich tych, którzy preferują wygodę w kuchni. Praktyczny pojemnik DUAL MICROWAVE znanej marki GIO’STYLE został zaprojektowany z myślą o użytkownikach kuchenek mikrofalowych. Z jego pomocą można szybko podgrzać posiłek, uzyskując odpowiednią temperaturę. Wszystko to dzięki specyficznemu, zaokrąglonemu kształtowi pojemnika, który pozwala na równomierne rozprowadzenie ciepła. Warto zaznaczyć, że produkt jest gotowy do podgrzania bezpośrednio po wyjęciu go z lodówki. To znacznie ułatwia przygotowywanie posiłków i na pewno spodoba się wszystkim miłośnikom funkcjonalnych naczyń.

DUAL MICROWAVE - pojemniki wykonane są z plastiku nadającego się do kuchenki mikrofalowej. Otwarcie zaworu silikonowego, pozwala utrzymać odpowiednią wilgoć podczas używania w mikrofali. Ich zaokrąglony kształt, przyczynia się do jednolitego rozprowadzania ciepła.

DUAL MICROWAVE - pojemniki są dostępne w 5 rozmiarach, co pozwala korzystać z wszystkich pomieszczeń w lodówce i zamrażarce. Zawór silikonowy powinien być zamknięty podczas używania pojemników w zamrażarce.

DUAL MICROWAVE - pojemniki można myć w zmywarce.

DUAL MICROWAVE - pojemniki nie mogą być stosowane w tradycyjnych piekarnikach ani mieć bezpośredniego kontaktu z ogniem. Nawet jeśli pojemniki po ich użycia w kuchence mikrofalowej pozostają zimne na zewnątrz, to wewnątrz jedzenie może być bardzo gorące, dlatego zawsze należy używać rękawic ochronnych podczas ich obsługi.