Szkolenia z zakresu negocjacji windykacyjnych

Catalogue name:Szkolenia z zakresu negocjacji windykacyjnych
Minimum order::1 x service
Delivery cost:to be agreed
Price is negotiable
 

In order to continue, correct errors

Quantity:*
x service
Ask for offer
Tax Identification Number: 6731007238
Confirmed profile data
ul. Derdowskiego 13
78-400 Szczecinek
Poland
+48 609 555 753
Company products:(2)
Question to the seller

Product description

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty naszych szkoleń z negocjacji windykacyjnych. Szkolenia prowadzi p. Anna Gąsiorowska, windykator z 20-letnim stażem.

Windykacja jest jednym z elementów płynności finansowej przedsiębiorstwa. Jest narzędziem mobilizowania odbiorców do terminowego płacenia należności. Dobrze przeprowadzona rozmowa windykacyjna potrafi całkowicie zmienić bieg zdarzeń i skutecznie zmotywować dłużnika do spłaty zaległości. W dzisiejszych czasach wygrywa ten, który wie,  jak negocjować - odkrywając z wyprzedzeniem prawdziwe zamiary dłużnika. Szkolenie polecamy osobom, którzy na co dzień kontaktują z dłużnikami, przeprowadzają trudne rozmowy i potrzebują wsparcia w postaci praktycznych warsztatów w tym zakresie.

Zapraszamy zainteresowane osoby oraz firmy (możliwość przygotowania szkolenia zamkiętego dla Państwa firmy!) do zapoznania się ze szczegółami naszych szkoleń:

Nowoczesne negocjacje windykacyjne

Seminarium: Windykacja i zarządzanie należnościami