Tablica informacyjna wisząca dwustronna RHYTHM 1000x180mm

Catalogue name:Tablica informacyjna wisząca dwustronna RHYTHM 1000x180mm
Minimum order::1 x piece
Delivery cost:
393.13 PLN (91.46 EUR) + VAT
393.13 PLN (91.46 EUR)
 

In order to continue, correct errors

Quantity:*
x piece
Ask for offer
Tax Identification Number: 6571385278
Confirmed profile data
Przemysłowa 48
26-052 Nowiny
Poland
+48 41 312 30 31
Company products: (395)
Question to the seller

Product description

Tablica informacyjna dwustronna

to ważny element oznakowania miejsc użyteczności publicznej, gdyż jest to pierwsze miejsce, z którego petent / klient czerpie informacje o kierunku, w którym ma się udać, aby dotrzeć do szukanego miejsca. System wiszących tablic informacyjnych RHYTHM Direction zapewnia przy tym solidność i estetykę pasującą do wystroju każdej instytucji. Nasze tablice spełniają funkcję nośnika informacji przy jednoczesnym utrzymaniu eleganckiego wyglądu. Efektem tego jest doskonała widoczność tablic przy wejściach, w korytarzach, czy holach.

Tablice informacyjne  

to elegancki i czytelny system modułowych tablic informacyjnych z możliwością wymiany i aktualizacji informacji. Pragnąc wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy tablice zgodne z najwyższymi standardami produkcji. Standardowo, tablica wykonana jest z wysokiej jakości profili aluminiowych w kolorze srebrnym anodowanym.

Wiszące tablice informacyjne RHYTHM Direction

to niezwykle elegancki i praktyczny system informacji we wszelkiego rodzaju budynkach użyteczności publicznej (uczelnie, urzędy, szpitale, przychodnie, biura, itp.). Wzornictwo, trwałość i precyzja wykonania pozwalają cieszyć się systemem tablic informacyjnych RHYTHM Direction przez długie lata.
  • Nośnik informacji – PCV
  • Przezroczysta folia antyrefleksyjna – zabezpiecza informacje przed blaknięciem i zniszczeniem, jednocześnie zabezpiecza tekst informacyjny przed efektem odbicia światła
  • Mocowanie: do sufitu za pomocą kołków i linek o regulowanej długości (kompletny systemem w zestawie)
  • Produkt wykonany z profili aluminiowych

Cena tabliczki nie zawiera opracowania graficznego treści informacyjnej oraz kosztów jego wykonania. Istnieje możliwość zaprojektowania i wykonania indywidualnej grafiki informacyjnej przez nasze studio graficzne. 

Kupując tablice w sklepie internetowym www.TopObiekt.pl mają Państwo gwarancję otrzymania towaru bezpośrednio od producenta tablic, który od 1998 roku stale rozbudowuje swoje portfolio produktowe. Ponadto jesteśmy liderem w dostarczaniu kompleksowych Systemów Identyfikacji Wizualnej oraz profesjonalnym dostawcą nowatorskich rozwiązań dla szeroko rozumianej architektury przestrzeni obiektowej.
Tablica informacyjna wisząca - dwustronna RHYTHM Direction 1000 x 180 mm.
Kod produktu: 9-01669-01-300.
Kolor: srebrny.
Tablica wykonana z profili aluminiowych anodowanych.
Profil bazowy o szer. 180 mm i długości 1000 mm.
Zakończenia aluminiowe. Nośnik informacji: PCV.
W komplecie folia antyrefleksyjna oraz system podwieszenia.
Długośc linki: 1500 mm.