W ramach tej kategorii wymienić należy też usługi przygotowania do druku zawierające w sobie między innymi wprowadzanie danych (skład, fotoskład, ręczne wprowadzanie danych poprzez skanowanie czy optyczne rozpoznawanie znaków) a także produkcję nośników służących do prezentacji, np. folii dla rzutników i pozostałych form prezentacji cyfrowej. W tej branży działa Zakład Usług Projektowych AMBIA Paweł Stańczuk z miejscowości Siedlce. Przejrzyj jej profil na ALEO.com.
Usługi drukowania i poligrafii, a więc wytwarzania różnego rodzaju wyrobów drukarskich, niezmiennie cieszą się niesłabnącą popularnością wśród konsumentów detalicznych i hurtowych. Na ALEO.com znajdziesz tysiące przedsiębiorstw działających w tej branży.
Coraz więcej firm decyduje się na zlecenie części codziennych obowiązków i czynności zewnętrznym firmom. Firmom, które decydują się na takie rozwiązanie, z pomocą przychodzą liczne firmy usługowe oraz agencje. Takie usługi to między innymi Przygotowanie druku.
74.10.Z - Specialized design activities
18.12.Z - Other printing
18.13.Z - Service activities related to printing preparation
18.14.Z - Bookbinding and related services
71.12.Z - Engineering activities and related technical consultancy
74.90.Z - Other professional, scientific and technical activities, not elsewhere classified
Opinie dotyczące usług, produktów oraz działalności firmy nie są weryfikowane