W tej kategorii znaleźć można firmy świadczące takie usługi jak rekrutacja pracowników z Polski oraz cudzoziemców. Zapraszamy do zapoznania się z profilem oraz ofertą firmy VELVO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z miejscowości WARSZAWA, która prowadzi tego typu usługi.
Rozliczanie pracowników z ich urlopów, zwolnień lekarskich, zasiłków i tym podobnych to tylko niektóre z obowiązków wchodzących w zakres usług HR i kadrowo – płacowych. Zakres usług w tej kategorii jest bardzo szeroki: od rekrutacji po świadczenia na rzecz pracowników.
Dużo firm planuje wydzielenie części codziennie wykonywanych czynności na zewnątrz. Na zwiększający się popyt odpowiadają różne rodzaju agencje oraz firmy świadczące usługi wszelkiego typu. Wśród takich usług wymienić należy między innymi Praca tymczasowa.
78.20.Z - Temporary employment agency activities
52 - Warehousing and support activities for transportation
62 - Computer programming, consultancy and related activities
63 - Information service activities
70 - Activities of head offices; management consultancy activities
73 - Advertising and market research
74 - Other professional, scientific and technical activities
78.10.Z - Activities of employment placement agencies
78.30.Z - Other human resources provision
Opinie dotyczące usług, produktów oraz działalności firmy nie są weryfikowane