Prowadzisz firmę, ale nie posiadasz jeszcze zespołu zajmującego się obsługą klienta poprzez telemarketing? A może masz już grupę ludzi, która zajmuje się reklamą i sprzedażą produktów za pośrednictwem telefonu, ale potrzebujesz profesjonalnej pomocy i doradztwa w tym zakresie? Zapytaj firmę VANIELLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o ofertę.
Agencje reklamy systematycznie poszerzają swoją ofertę o kolejne usługi marketingowe, takie jak tworzenie stron www i grafiki. Coraz obszerniejszy rynek agencji reklamowych sprawia, że wybór odpowiedniego kontrahenta to dzisiaj nie lada wyzwanie.
Branża reklamowa i marketingowa przeżywa obecnie istny boom. Odpowiednia reklama to podstawa prawidłowego funkcjonowania każdej działalności. Z pomocą przychodzi firma VANIELLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, świadcząca usługi z zakresu reklamy i marketingu.
Firma VANIELLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, której siedziba mieści się w mieście WARSZAWA, UL. DOMANIEWSKA 47 (woj. MAZOWIECKIE) jest obecna na rynku od 09.09.2021.
82.20.Z - Activities of call centres
47.19.Z - Other retail sale in non-specialised stores
47.99.Z - Other retail sale not in stores, stalls or markets
49.31.Z - Urban and suburban passenger land transport
73.11.Z - Advertising agencies activities
73.20.Z - Market research and public opinion polling
77.11.Z - Rental and leasing of cars and light motor vehicles
79.11.A - Tour agents activities
82.30.Z - Organisation of conventions and trade shows
96.09.Z - Other personal service activities not elsewhere classified
Opinie dotyczące usług, produktów oraz działalności firmy nie są weryfikowane