Badania marketingowe to w zasadzie baza do każdego rodzaju działań reklamowych firmy. Wśród najczęściej stosowanych sposobów przeprowadzania badań wymienić należy badania lokacyjne. Mamy nadzieję, że firma TORREX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ posiada w swojej ofercie to, czego szukasz.
Stale poszerza się zakres oferowanych przez agencje marketingowe usług, wśród których znajdują się także telemarketing i call center. Wybór odpowiedniego kontrahenta świadczącego dla Ciebie tego typu usługi to nie lada wyzwanie, gdyż na rynku działa obecnie coraz więcej agencji marketingowych.
Branża reklamowa i marketingowa przeżywa obecnie istny boom. Odpowiednia reklama to podstawa prawidłowego funkcjonowania każdej działalności. Z pomocą przychodzi firma TORREX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, świadcząca usługi z zakresu reklamy i marketingu.
Firma TORREX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ jest obecna na rynku od 10.09.2015. Adres przedsiębiorstwa to WARSZAWA, AL. ALEJE JEROZOLIMSKIE 214.
73.20.Z - Market research and public opinion polling
22.23.Z - Manufacture of builders’ ware of plastic
46 - Wholesale trade, except of motor vehicles and motorcycles
47 - Retail trade, except motor vehicle retail
52.29 - Other transportation support activities
69.20 - Accounting, bookkeeping and auditing activities; tax consultancy
71 - Architectural and engineering activities; technical testing and analysis
73 - Advertising and market research
Opinie dotyczące usług, produktów oraz działalności firmy nie są weryfikowane