Nowoczesna flota aut i odpowiednio wyposażony park maszynowy to w wielu branżach narzędzia niezbędne do osiągnięcia sukcesu. Doświadczenie firmy CAD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w branży motoryzacyjnej pozwala jej klientom codziennie być o krok przed konkurencją i skutecznie walczyć o pozycję na rynku.
W trakcie codziennej eksploatacji samochodu lub motocykla nie do pominięcia pozostaje przecież kwestia serwisowania. Firma CAD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ proponuje usługi w zakresie naprawy pojazdów i utrzymania ich w ruchu.
Firma CAD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, której siedziba mieści się w POZNAŃ, UL. OS. JANA III SOBIESKIEGO 1 / 2 (woj. WIELKOPOLSKIE) jest obecna w rejestrze KRS od 11.06.2012.
95.31.C - Motor vehicle detailing services, excluding motorcycles
46.18.Z - Activity of agents involved in wholesale trade of other specified goods
46.72.Z - Wholesale trade of parts and accessories for motor vehicles
55.20.Z - Tourist accommodation and short-term accommodation facilities
55.90.Z - Other accommodation services
64.92.B - Other forms of credit granting not elsewhere classified
64.99.Z - Other financial services, except insurance and pension funds, not elsewhere classified
68.20.Z - Rental and management of own or leased real estate
95.31.A - Mechanical repair and servicing of motor vehicles, excluding motorcycles
95.31.B - Bodywork and paint repair, and maintenance of motor vehicles, excluding motorcycles
Opinie dotyczące usług, produktów oraz działalności firmy nie są weryfikowane