Jednym z wielu sposobów prowadzenia przedsiębiorstwa z branży restauracyjnej i cateringowej jest działalność obwoźnych sprzedawców lodów. Wśród firm z kategorii Ruchome placówki gastronomiczne jest także ROBERT RACZEK PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "RACZEK" działająca w miejscowości Myszków. Zapraszamy do przejrzenia jej profilu na ALEO.com.
Zastanawiasz się nad miejscem, w którym zjesz smacznie i będziesz chętnie do niego wracał? ALEO.com to baza ponad 70 tysięcy firm świadczących usługi restauracyjne oraz cateringu, zarówno dla podmiotów prawnych, jak i osób fizycznych.
Outsourcing jest najlepszym i najbardziej opłacalnym rozwiązaniem dla coraz większej liczby firm. Na zwiększający się popyt odpowiadają różne rodzaju agencje oraz firmy świadczące usługi wszelkiego typu. Takie usługi to między innymi restauracje i catering.
56.22.Z - Regular preparation and delivery of food for external clients (regular catering) and other food service activities
47.12.Z - Other non-specialized retail trade
47.24.Z - Retail trade of bread, cakes, pastries, and confectionery
47.27.Z - Retail trade of other food products
47.62.Z - Retail sale of newspapers, periodicals, and paper articles
47.91.Z - Intermediary retail sale, non-specialized
56.11.Z - Restaurants and other permanent food service activities
56.12.Z - Mobile food service activities
56.21.Z - Occasional preparation and delivery of food for external clients (occasional catering)
56.30.Z - Beverage serving activities
Opinie dotyczące usług, produktów oraz działalności firmy nie są weryfikowane