Wśród firm restauracyjno - cateringowych znajdują się również te, których jednym z obszarów działania jest działalność związana z przygotowaniem żywności na straganach. Wśród firm z kategorii Ruchome placówki gastronomiczne znajduje się również "PYSZNA BUDKA" Józefa Majewska z miejscowości Kielnarowa. Sprawdź jej dane na ALEO.com i nawiąż współpracę.
Szukasz miejsca, w którym zjesz Twoje ulubione danie? W Polsce działają tysiące tego typu firm – wszystkie z nich znajdziesz w największej bazie informacji o firmach – ALEO.com.
Outsourcing jest najlepszym i najbardziej opłacalnym rozwiązaniem dla coraz większej liczby firm. Agencje oraz firmy usługowe świadczą pracę na rzecz decydujących się na takie posunięcie przedsiębiorców. Wśród takich usług wymienić należy między innymi restauracje i catering.
56.10.B - Food service activities
46.48.Z - Wholesale trade of watches and jewelry
47.11.Z - Non-specialized retail trade with a predominance of food, beverages, or tobacco products
47.19.Z - Retail trade
47.77.Z - Retail sale of watches and jewelry
47.78.Z - Retail sale of other new products
47.81.Z - Retail sale of motor vehicles
47.89.Z - Retail trade
47.99.Z - Retail trade
56.10.A - Food service activities
56.29.Z - Food service activities
56.30.Z - Beverage serving activities
Opinie dotyczące usług, produktów oraz działalności firmy nie są weryfikowane