Nowoczesna flota aut i odpowiednio wyposażony park maszynowy to w wielu branżach narzędzia niezbędne do osiągnięcia sukcesu. Doświadczenie firmy "PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE AUBUD-BIS A.GUL P.SZUBERT SPÓŁKA JAWNA" w branży motoryzacyjnej pozwala jej klientom codziennie być o krok przed konkurencją i skutecznie walczyć o pozycję na rynku.
Firma "PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE AUBUD-BIS A.GUL P.SZUBERT SPÓŁKA JAWNA" działa w sektorze związanym z handlem i obsługą pojazdów szosowo-turystycznych, idealnych nie tylko do miejskiej dżungli, ale pozwalających również pokonywać wymagające bezdroża.
Dla każdego ze swoich klientów firma "PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE AUBUD-BIS A.GUL P.SZUBERT SPÓŁKA JAWNA" oferuje niezawodne motocykle. Wśród modeli znajdziemy zarówno szybkie i sportowe jednoślady, wygodne motocykle turystyczne, ciężkie choppery i cruisery, jak również wytrzymałe motocykle crossowe.
Firma "PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE AUBUD-BIS A.GUL P.SZUBERT SPÓŁKA JAWNA" jest obecna w rejestrze KRS od 28.03.2003. Adres przedsiębiorstwa to: MILICZ, UL. WOJSKA POLSKIEGO 45.
46.73.Z - Wholesale trade of motorcycles and parts and accessories for them
41 - Construction work related to the construction of residential and non-residential buildings
43 - Specialized construction works
46 - Wholesale trade
47 - Retail trade
49.41.Z - Road freight transport
52.24.C - Cargo handling at other handling points
68 - Real estate activities
71 - Architectural and engineering activities, technical testing and analysis
77 - Rental and leasing
Opinie dotyczące usług, produktów oraz działalności firmy nie są weryfikowane