Jednym z wielu sposobów prowadzenia przedsiębiorstwa z branży restauracyjnej i cateringowej jest działalność związana z przygotowaniem żywności na straganach. Wśród firm z kategorii Ruchome placówki gastronomiczne znajduje się również PROLOG 9 DAWID MAZUR z miejscowości Bydgoszcz. Zapraszamy do przejrzenia jej profilu na ALEO.com.
Szukasz najlepszej restauracji w Twojej okolicy? W Polsce działają tysiące tego typu firm – wszystkie z nich znajdziesz w największej bazie informacji o firmach – ALEO.com.
Outsourcing jest najlepszym i najbardziej opłacalnym rozwiązaniem dla coraz większej liczby firm. Agencje oraz firmy usługowe świadczą pracę na rzecz decydujących się na takie posunięcie przedsiębiorców. Takie usługi to między innymi restauracje i catering.
56.30.Z - Beverage serving activities
56.11.Z - Restaurants and other permanent food service activities
56.12.Z - Mobile food service activities
Opinie dotyczące usług, produktów oraz działalności firmy nie są weryfikowane