W ramach tej kategorii wymienić należy też usługi przygotowania do druku obejmujące między innymi przygotowanie plików z danymi na użytek różnych mediów (nośnik papierowy, CD-ROM, Internet) czy produkcję nośników służących do prezentacji, np. folii dla rzutników i pozostałych form prezentacji cyfrowej. W tej branży działa PR- DTP PAWEŁ RACKI z miejscowości Warszawa. To właśnie tutaj odnajdziesz jej dane rejestrowe oraz kontaktowe i opinie klientów.
Usługi drukowania i poligrafii, które mylnie uznawane są za synonimy, niezmiennie cieszą się niesłabnącą popularnością wśród konsumentów detalicznych i hurtowych. Na ALEO.com znajdziesz tysiące przedsiębiorstw działających w tej branży.
Coraz więcej firm decyduje się na zlecenie części codziennych obowiązków i czynności zewnętrznym firmom. Na zwiększający się popyt odpowiadają różne rodzaju agencje oraz firmy świadczące usługi wszelkiego typu. Wśród takich usług wymienić należy między innymi Przygotowanie druku.
18.13.Z - Pre-press and pre-media services
18.14.Z - Binding and related services
81.30.Z - Landscape service activities
Opinie dotyczące usług, produktów oraz działalności firmy nie są weryfikowane