Firma PMO & PROCESS AUDIT Małgorzata Pietrusińska zajmuje się świadczeniem usług z zakresu doradztwa biznesowego, czyli wprowadza działania mające na celu poprawę płynności finansowej i pozycji na rynku swoich klientów. Takie czynności obejmują między innymi ulepszenie komunikacji w firmie. Nie czekaj i sprawdź ofertę tej firmy.
Do głównej sfery działalności firm z tej kategorii zaliczamy między innymi doradztwo logistyczne czy doradztwo w zakresie pozyskiwania dotacji.
Coraz więcej firm decyduje się na zlecenie części codziennych obowiązków i czynności zewnętrznym firmom. Naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców wychodzą różnego rodzaju firmy usługowe i agencje. Wśród takich usług wymienić należy między innymi Doradztwo biznesowe.
70.22.Z - Head office activities and management consultancy
62.01.Z - Activities related to programming, IT consulting, and related activities
62.02.Z - Activities related to programming, IT consulting, and related activities
62.03.Z - Activities related to programming, IT consulting, and related activities
62.09.Z - Activities related to programming, IT consulting, and related activities
63.99.Z - Services related to computing infrastructure, data processing, website management (hosting), and other information services
72.20.Z - Scientific research and development in social sciences and humanities
74.30.Z - Translation and interpretation activities
74.90.Z - Other professional, scientific and technical activities, not elsewhere classified
78.10.Z - Employment placement and recruitment services
82.11.Z - Office administrative support activities and other business support services
Opinie dotyczące usług, produktów oraz działalności firmy nie są weryfikowane