OS-CAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
UL. SREBRNA 31, 85-461 BYDGOSZCZ
TAX ID9671472096
Rate company:
OS-CAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
TAX ID9671472096
KRS0001078101
Share capital50,000.00 zł
3.3 average of 43 ratings

address

UL. SREBRNA 31, 85-461 BYDGOSZCZ

Register Data

Full name

OS-CAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Copy

Legal address

UL. SREBRNA 31, 85-461 BYDGOSZCZ

NIP

9671472096
Copy

REGON

527346615
Copy

KRS

0001078101
Copy

Legal form

limited liability company

Register Address

UL. SREBRNA 31, 85-461 BYDGOSZCZ

Pkd codes

45.32.Z

77.11.Z - Rental and leasing of passenger cars and light motor vehicles

77.12.Z - Rental and leasing of trucks

77.39.Z - Rental and leasing of other machinery, equipment, and tangible assets, not elsewhere classified

45.11.Z

45.19.Z

45.20.Z

45.31.Z

45.40.Z


Active
Vat list bank account(s)

Company authorities

representation authorityZARZĄD
representation type
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
ZARZĄD
Leszek Krzysztof Krawczak
Członek Zarządu, 40 years old
Robert Adam Krawczak
Prezes Zarządu, 38 years old
shareholders
Leszek Krzysztof Krawczak

10 udziałów o łącznej wartości 5000 pln

Robert Adam Krawczak

90 udziałów o łącznej wartości 45000 pln

Opinions

Opinie dotyczące usług, produktów oraz działalności firmy nie są weryfikowane

3.3/ 5.0
Based on 43 reviews
How do you rate this company?
Your opinion matters to us.
Stanisław 2026-06-22 12:28:43
Gorąco polecam tą firmę silnik pracuje WZOROWO!!
Kazimierz 2026-06-10 10:45:16
Szczerze polecam chciałem remontować silnik ale udało się kupić tanio używany z bardzo małym przebiegiem
Roman 2026-06-02 05:07:03
Profesjonalne doradztwo na temat montażu i eksploatacji silnika polecam
Tadeusz 2026-06-01 09:43:12
Serdecznie polecam wszystkim tanio można kupić kompletny silnik w którym nic nie brakuje
Włodek z Mazur 2026-04-21 11:53:11
Nie polecam
waldi 2026-04-07 09:04:46
dostałem wadliwy silnik
Arek 2026-03-25 13:00:02
Uwaga oszukują
Zdzisław 2026-03-22 14:47:48
Serdecznie pozdrawiam zakupiłem silnik do BMW i jestem bardzo zadowolony polecam
Andrzej 2026-02-27 06:19:30
Kupiłem silnik do Opla i jestem bardzo zadowolony. Miła obsługa i profesjonalne doradztwo na temat montażu takiej wiedzy mógłby pozazdrościć nie jeden mechanik naprawdę polecam.
Iskier 2025-11-22 19:27:46
Przykro pisać sprzedają złom z uk tyle
Basia 2025-10-17 04:14:31
Super! Polecam
Adam 2025-10-16 08:14:38
Dostałem uszkodzony silnik forda. Ale właściwie odrazu jak przyjechalem osobiście zgłosić reklamacje dostałem zgodę na zwrot. Panowie nawet udostepnili mi możliwość przyjazdu z Mechanikiem I sprawdzenia silnika na wymiane. Generalnie bardzo fajnie się zachowali I polecam. Ale szkoda mi tego czasu poswieconego. Pozdrawiam
Marcin 2025-10-16 07:50:47
👍
---->>>>Alfred <<<<------ 2025-09-18 19:47:30
O-M-I-J-A-Ć, KLAMSTWA KLAMSTWA KLAMSTWA dziwię się ze polica nie zrobiła z nimi jeszcze porządku.
Omijać nieuczciwy sprzedawca 2025-08-06 12:41:27
Nieuczciwy sprzedawca, kontakt do przelania pieniędzy był potem co miesiąc nowy numer. Sprzedają uszkodzone silniki i nie dają dowodu zakupu. Od roku nie odzyskałem pieniędzy. Nie polecam. Urząd skarbowy ma was na oku. Pozdrawiam
Dymitr 2025-07-13 05:45:36
Miałam wątpliwa przyjemność zakupić coś w tej firmie, obsługa na poziomie dopuszczającym, cena nawet atrakcyjna, jednak towar niestety nie ten co być powinien, pieniędzy nie chcą oddać, brak dowodu zakupu. pieniądze wyrzucone w błoto!
Auto Dream 2025-06-28 03:45:18
Podzielam zdanie Mateusza i też daje 5 gwiazdek razem kupowaliśmy z tym, że ja 5 sztuk i moje miały wszystkie parametry perfekcyjne.
Car Imperium 2025-06-28 03:40:48
Bardzo duża oferta. W tym miesiącu kupiłem 7 sztuk i tylko jeden miał troszkę za niską kompresję, ale natychmiast dostałem nowy. Chyba jedyna firma w Polsce, która tak dba o renomę i gwarantuje naprawdę, że silniki są sprawne lub wymieniane na nowe. Przez ostatnie dwa lata miałem takie dwie sytuacje u nich i dwa razy potraktowano mnie z klasą. Chciałem dać 4 gwiazdki z powodu wady, ale daje 5 gwiazdek za szybkie uporanie się z nią. Pozdrawiam
Bartek 2025-06-27 21:13:05
Jestem w szoku. Dojechałem na miejsce po silnik, a panowie podwiesili go na specjalnym dźwigi i dokonali przy mnie oględzin wewnętrznych i zewnętrzych. Dziękuję panowie. Silnik świetnie pracuje
Marek kłos 2025-06-24 04:56:47
Serdecznie polecam szybka wysyłka wszystko sprawnie tak jak powinno to wyglądać
Show more  

Firmove.pl publications