Prowadzisz firmę, ale nie posiadasz jeszcze zespołu zajmującego się obsługą klienta poprzez telemarketing? A może masz już grupę ludzi, która zajmuje się reklamą i sprzedażą produktów za pośrednictwem telefonu, ale potrzebujesz profesjonalnej pomocy i doradztwa w tym zakresie? Sprawdź, czy firma MULTICONTACT SPOŁKA AKCYJNA oferuje usługi, które Cię najbardziej interesują.
Stale poszerza się zakres oferowanych przez agencje marketingowe usług, wśród których znajdują się także tworzenie stron www i grafiki. Wybór odpowiedniego kontrahenta świadczącego dla Ciebie tego typu usługi to nie lada wyzwanie, gdyż na rynku działa obecnie coraz więcej agencji marketingowych.
Branża reklamowa i marketingowa przeżywa obecnie istny boom. Odpowiednia reklama to podstawa prawidłowego funkcjonowania każdej działalności. Z pomocą przychodzi firma MULTICONTACT SPOŁKA AKCYJNA, świadcząca usługi z zakresu reklamy i marketingu.
Przedsiębiorstwo MULTICONTACT SPOŁKA AKCYJNA działa od 05.06.2024. Lokalizacja głównej siedziby firmy: WARSZAWA, UL. ORŁÓW PIASTOWSKICH 82 / 25 (województwo MAZOWIECKIE).
82.20.Z - Call center activities
55.90.Z - Other accommodation services
61.90.Z - Activities in other telecommunications fields
63.12.Z - Services related to computing infrastructure, data processing, website management (hosting), and other information services
63.99.Z - Services related to computing infrastructure, data processing, website management (hosting), and other information services
68.10.Z - Real estate activities on own account and development of building projects
68.20.Z - Rental and management of own or leased real estate
73.11.Z - Advertising agency activities
82.11.Z - Office administrative support activities and other business support services
82.99.Z - Other business support activities, not elsewhere classified
Opinie dotyczące usług, produktów oraz działalności firmy nie są weryfikowane