Specjalizacją firmy MARTIS VISION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ są artykuły dla biur i wyposażenie biurowe. Podmioty z tego sektora oferują produkty kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania biur.
Praktyczne i niezawodne urządzenia elektroniczne to niezbędne elementy wyposażenia biura. Firma MARTIS VISION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ prezentuje gamę specjalistycznych sprzętów biurowych o różnorakich funkcjach. Wszystkie akcesoria dostępne są w atrakcyjnych cenach – sprawdzą się zarówno w małym, jak i dużym przedsiębiorstwie.
Firma MARTIS VISION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, której siedziba mieści się w ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI, UL. ZGIERSKA 5/11 (woj. ŁÓDZKIE) jest obecna w rejestrze KRS od 30.04.2024.
62.01.Z - Activities related to programming, IT consulting, and related activities
26 - Manufacture of computers, electronic and optical products
27 - Manufacture of electrical equipment
28 - Manufacture of machines and equipment not elsewhere classified
33 - Repair, maintenance, and installation of machinery and equipment
47.1 - Non-specialized retail trade
58.2 - Software publishing
62 - Activities related to programming, IT consulting, and related activities
63.1 - Services related to computing infrastructure, data processing, website management (hosting), and related activities
74 - Other professional, scientific and technical activities
Opinie dotyczące usług, produktów oraz działalności firmy nie są weryfikowane