Jednym z wielu sposobów prowadzenia przedsiębiorstwa z branży restauracyjnej i cateringowej jest działalność wózków z żywnością. Wśród firm z kategorii Ruchome placówki gastronomiczne znajduje się również MAHAVIR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z miejscowości WARSZAWA. Zapraszamy do przejrzenia jej profilu na ALEO.com.
Zastanawiasz się nad miejscem, w którym zjesz smacznie i będziesz chętnie do niego wracał? W Polsce działają tysiące tego typu firm – wszystkie z nich znajdziesz w największej bazie informacji o firmach – ALEO.com.
Dużo firm planuje wydzielenie części codziennie wykonywanych czynności na zewnątrz. Firmom, które decydują się na takie rozwiązanie, z pomocą przychodzą liczne firmy usługowe oraz agencje. Tego typu usługi to między innymi restauracje i catering.
56.30.Z - Beverage serving activities
46.1 - Wholesale on a fee or contract basis
46.2 - Wholesale of agricultural raw materials and live animals
46.3 - Wholesale of food, beverages and tobacco
46.4 - Wholesale of household goods
46.51.Z - Wholesale of computers, peripheral equipment and software
46.52.Z - Wholesale of electronic and telecommunications equipment and parts thereof
46.6 - Wholesale of other machinery, equipment and supplies
46.7 - Other specialised wholesale
46.90.Z - Non-specialised wholesale trade
Opinie dotyczące usług, produktów oraz działalności firmy nie są weryfikowane