Do grona firm z branży restauracyjno – cateringowej zaliczyć można również działalność obwoźnych sprzedawców lodów. Wśród firm z kategorii Ruchome placówki gastronomiczne znajduje się również Łukasz Kitner H9 KEBAB z miejscowości Kraków. Sprawdź jej dane na ALEO.com i nawiąż współpracę.
Szukasz miejsca, w którym zjesz Twoje ulubione danie? W Polsce działają tysiące tego typu firm – wszystkie z nich znajdziesz w największej bazie informacji o firmach – ALEO.com.
Coraz więcej firm decyduje się na zlecenie części codziennych obowiązków i czynności zewnętrznym firmom. Agencje oraz firmy usługowe świadczą pracę na rzecz decydujących się na takie posunięcie przedsiębiorców. Wśród takich usług wymienić należy między innymi restauracje i catering.
56.10.B - Mobile eating places
Opinie dotyczące usług, produktów oraz działalności firmy nie są weryfikowane