Do zakresów takiej działalności zaliczyć należy też drukowanie czasopism i periodyków ukazujących się przynajmniej cztery razy w tygodniu. To także specjalizacja firmy LOGOCREATIVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, zarejestrowanej w miejscowości KRAKÓW. Sprawdź jej dane na ALEO.com i rozpocznij współpracę.
Usługi drukowania i poligrafii, które nie są sobie równoznaczne, wciąż są niezwykle popularne wśród podmiotów prywatnych oraz firm. Wszystkie tego typu firmy znajdziesz w bazie firm ALEO.com.
Dużo firm planuje wydzielenie części codziennie wykonywanych czynności na zewnątrz. Firmom, które decydują się na takie rozwiązanie, z pomocą przychodzą liczne firmy usługowe oraz agencje. Takie usługi to między innymi Gazety.
63.99.Z - Services related to computing infrastructure, data processing, website management (hosting), and other information services
18 - Printing and reproduction of recorded media
41 - Construction work related to the construction of residential and non-residential buildings
62.09.Z - Activities related to programming, IT consulting, and related activities
Opinie dotyczące usług, produktów oraz działalności firmy nie są weryfikowane