LEADBULLET SPÓŁKA AKCYJNA
UL. MENUETA 26, 02-827 WARSZAWA
TAX ID7010264595
Rate company:
LEADBULLET SPÓŁKA AKCYJNA
TAX ID7010264595
KRS0000367769
Share capital1,420,000.00 zł
No opinion.   Add your first review

address

UL. MENUETA 26, 02-827 WARSZAWA

Website

www.leadbullet.pl

About us

Bardzo dużym zapotrzebowaniem cieszą się agencje reklamowe, które profesjonalnie, w oparciu o lata doświadczeń, prowadzą kampanie reklamowe w internecie. Masz wiele możliwości wyboru odpowiedniej agencji – nie chcą się one ograniczać jedynie do marketingu online, ale często sięgają również po reklamy offline, takie jak billboardy czy anonse w papierowych wydaniach magazynów. Tak działa między innymi LEADBULLET SPÓŁKA AKCYJNA, stale poszerzając swoją ofertę.

Branża reklamowa i marketingowa przeżywa obecnie istny boom. Odpowiednia reklama to podstawa prawidłowego funkcjonowania każdej działalności. Z pomocą przychodzi firma LEADBULLET SPÓŁKA AKCYJNA, świadcząca usługi z zakresu reklamy i marketingu.


Firma LEADBULLET SPÓŁKA AKCYJNA działa od 14.10.2010.

Register Data

Full name

LEADBULLET SPÓŁKA AKCYJNA

Copy

Legal address

UL. MENUETA 26, 02-827 WARSZAWA

NIP

7010264595
Copy

REGON

142641157
Copy

KRS

0000367769
Copy

Legal form

joint stock company

Register Address

UL. MENUETA 26, 02-827 WARSZAWA

Pkd codes

73.11.Z - Advertising agency activities

46.5 - Wholesale trade of information and communication technology devices

47.91.Z - Intermediary retail sale, non-specialized

62.01.Z - Activities related to programming, IT consulting, and related activities

62.02.Z - Activities related to programming, IT consulting, and related activities

62.09.Z - Activities related to programming, IT consulting, and related activities

63.11.Z - Services related to computing infrastructure, data processing, website management (hosting), and other information services

63.12.Z - Services related to computing infrastructure, data processing, website management (hosting), and other information services

73.1 - Advertising

73.12.C - Advertising through mass media

Company authorities

representation authorityZARZĄD
representation type
W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI UPOWAŻNIENI SĄ DWAJ CZŁONKOWIE ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE LUB CZŁONEK ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI UPOWAŻNIONY JEST JEDEN CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
supervisors
Piotr Kukowski
53 years old
Sebastian Bogusławski
51 years old
Wojciech Iwaniuk
40 years old

Opinions

Opinie dotyczące usług, produktów oraz działalności firmy nie są weryfikowane

0/ 5.0
How do you rate this company?
Your opinion matters to us.