Firma KOS Consulting Piotr Talarek zajmuje się świadczeniem usług z zakresu doradztwa biznesowego, a więc wprowadza działania mające na celu poprawę płynności finansowej i pozycji na rynku swoich klientów. Takie czynności obejmują między innymi ulepszenie komunikacji w firmie. Nie czekaj i sprawdź ofertę tej firmy.
Do głównego obszaru działalności firm z tej kategorii należy między innymi doradztwo w zakresie pozyskiwania dotacji oraz doradztwo podatkowe.
Obniżenie kosztów codziennej działalności operacyjnej jest dla wielu przedsiębiorstw wysokim priorytetem. Naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców wychodzą różnego rodzaju firmy usługowe i agencje. Tego typu usługi to między innymi Doradztwo biznesowe.
70.22.Z - Business and other management consultancy activities
70.21.Z - Public relations and communication activities
73.11.Z - Advertising agencies activities
78.10.Z - Activities of employment placement agencies
Opinie dotyczące usług, produktów oraz działalności firmy nie są weryfikowane