Do grona firm z branży restauracyjno – cateringowej zaliczyć można również działalność przyczep gastronomicznych. Wśród firm z kategorii Ruchome placówki gastronomiczne jest także KEBAB U YOGIEGO MATEUSZ WYPIJEWSKI działająca w miejscowości Zielona Góra. Zapraszamy do przejrzenia jej profilu na ALEO.com.
Zastanawiasz się nad miejscem, w którym zjesz smacznie i będziesz chętnie do niego wracał? ALEO.com to baza ponad 70 tysięcy firm świadczących usługi restauracyjne oraz cateringu, zarówno dla podmiotów prawnych, jak i osób fizycznych.
Dużo firm planuje wydzielenie części codziennie wykonywanych czynności na zewnątrz. Agencje oraz firmy usługowe świadczą pracę na rzecz decydujących się na takie posunięcie przedsiębiorców. Tego typu usługi to między innymi restauracje i catering.
56.12.Z - Mobile food service activities
77.21.Z - Rental and leasing of recreational and sports equipment
Opinie dotyczące usług, produktów oraz działalności firmy nie są weryfikowane