KANCELARIA ADWOKACKA ARKADIUSZ SZAŁAJKO ADWOKAT
ul. Ignacego Daszyńskiego 3/4, 44-100 Gliwice
TAX ID6312333393
Rate company:
KANCELARIA ADWOKACKA ARKADIUSZ SZAŁAJKO ADWOKAT
TAX ID6312333393
1.0 average of 1 ratings

address

ul. Ignacego Daszyńskiego 3/4, 44-100 Gliwice

About us

Usługi doradztwa prawnego to domena firmy KANCELARIA ADWOKACKA ARKADIUSZ SZAŁAJKO ADWOKAT. To między innymi sądowe metody restrukturyzacji majątku. Sprawdź dane firmy na jej profilu na ALEO.com

Do płaszczyzny działalności firm z tej kategorii zaliczamy przede wszystkim przeprowadzanie audytów i doradztwo prawne.

Dużo firm planuje wydzielenie części codziennie wykonywanych czynności na zewnątrz. Firmom, które decydują się na takie rozwiązanie, z pomocą przychodzą liczne firmy usługowe oraz agencje. Takie usługi to między innymi Doradztwo prawne.

Register Data

Full name

KANCELARIA ADWOKACKA ARKADIUSZ SZAŁAJKO ADWOKAT

Copy

Correspondence address

ul. Ignacego Daszyńskiego 3/4, 44-100 Gliwice

NIP

6312333393
Copy

REGON

241465554
Copy

Legal form

sole proprietorship

Register Address

ul. Ignacego Daszyńskiego 3/4, 44-100 Gliwice

Addressing an additional place of business

ul. Sądowa 6A/2, 41-800 Zabrze

Entrepreneur

ARKADIUSZ SZAŁAJKO

Date of commencement of activity in CEIDG

2010-02-01

Pkd codes

69.10.Z - Legal activities


Active
Vat list bank account(s)

Opinions

Opinie dotyczące usług, produktów oraz działalności firmy nie są weryfikowane

1/ 5.0
Based on 1 reviews
How do you rate this company?
Your opinion matters to us.
Marek Cholewiński 2025-08-17 15:28:50
Zdecydowanie odradzam, Poczułem się zlekceważony, brak zainteresowania sprawa, wątpliwe kompetencje. Poprosiłem o spotkanie w cztery oczy, wystarczyłoby mi 15 min jedno precyzyjne pytanie. W SMS otrzymałem mnóstwo sprzecznych ze sobą informacji, mówiąc wprost bełkot. Zarwana noc plus zawiedzione zaufanie przy mojej chorobie doprowadziły mnie do epizodu maniakalnego. Dokumentacje medyczną trzymał w rekach była załącznikiem do pozwu mojej żony. Koniec końców Pan Szałajko wypowiedział mi pełnomocnictwo ale pieniędzy nie chce oddać.