Konsulting w kwestiach prawnych to obszar działalności firmy Joanna Janulewicz-Sierant Gdyńska Kancelaria Prawna. Są to działania takie jak dochodzenie roszczeń w imieniu podmiotów, których majątek został niesłusznie zajęty jako mienie pochodzące z przestępstwa lub na poczet kar i grzywien. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tej firmy.
Do głównego obszaru działalności firm z tej kategorii trzeba zaliczyć przede wszystkim doradztwo logistyczne czy doradztwo prawne.
Outsourcing jest najlepszym i najbardziej opłacalnym rozwiązaniem dla coraz większej liczby firm. Na zwiększający się popyt odpowiadają różne rodzaju agencje oraz firmy świadczące usługi wszelkiego typu. Wśród takich usług wymienić należy między innymi Doradztwo prawne.
69.10.Z - Legal activities
Opinie dotyczące usług, produktów oraz działalności firmy nie są weryfikowane