Wśród usług nazywanych RPO (Recruitment Process Outsourcing) znajdują się takie czynności jak rozmowa kwalifikacyjna i wywiad kompetencyjny. Tego typu usługi wchodzą w zakres działalności firmy LUKS DEUTSCHE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, działającej w miejscowości PRUSZKÓW. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z jej profilem na ALEO.com.
Organizacja szkoleń i motywowanie pracowników to zaledwie garstka z szerokiego grona obowiązków spadających na osoby zajmujące się HR oraz kadrami i płacami. Zakres usług w tej kategorii jest bardzo szeroki: od rekrutacji po świadczenia na rzecz pracowników.
Coraz więcej firm decyduje się na zlecenie części codziennych obowiązków i czynności zewnętrznym firmom. Agencje oraz firmy usługowe świadczą pracę na rzecz decydujących się na takie posunięcie przedsiębiorców. Tego typu usługi to między innymi Usługi rekrutacyjne.
78.10.Z - Activities of employment placement agencies
41 - Construction of buildings
43 - Specialised construction activities
45 - Wholesale and retail trade and repair of motor vehicles and motorcycles
46 - Wholesale trade, except of motor vehicles and motorcycles
47 - Retail trade, except motor vehicle retail
55 - Accommodation
70 - Activities of head offices; management consultancy activities
78.20.Z - Temporary employment agency activities
Opinie dotyczące usług, produktów oraz działalności firmy nie są weryfikowane