Szczególnie popularne są studia reklamy, które od lat zajmują się marketingiem internetowym i reklamą dla przedsiębiorstw oraz sektora publicznego. Oprócz reklamy online, agencje często stawiają również na marketing offline, jak billboardy czy reklamy w magazynach drukowanych. Tak działa między innymi IDEAMO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, stale poszerzając swoją ofertę.
Branża reklamowa i marketingowa przeżywa obecnie istny boom. Odpowiednia reklama to podstawa prawidłowego funkcjonowania każdej działalności. Z pomocą przychodzi firma IDEAMO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, świadcząca usługi z zakresu reklamy i marketingu.
Firma IDEAMO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ jest obecna na rynku od 13.07.2012. Adres przedsiębiorstwa to WARSZAWA, UL. CHMIELNA 2 / 31.
73.11.Z - Advertising agency activities
18.12.Z - Other printing
18.13.Z - Service activities related to printing preparation
43.34.Z - Painting and glazing
73.12.D - Advertising through mass media
82.30.Z - Activities related to organizing fairs, exhibitions, and congresses
Opinie dotyczące usług, produktów oraz działalności firmy nie są weryfikowane