85.51.Z - Out-of-school forms of sports and leisure education
95.24.Z - Repair and maintenance of furniture and home furnishings
See more
Opinions
Opinie dotyczące usług, produktów oraz działalności firmy nie są weryfikowane
3.7/ 5.0
Based on 3 reviews
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
How do you rate this company?
Your opinion matters to us.
kaza 2023-10-19 08:55:22
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
Bardzo dobra firma. Duży, sfatygowany komplet wypoczynkowy po renowacji - jak nowy. Dbałość o detale i precyzja wykonania sprawiły,że wygląda świetnie i jest ozdobą salonu. Właściciel bardzo kompetentny, fachowiec dużej klasy z ogromną cierpliwością do klienta. Dziękujemy i polecamy.
Zbigniew Biernacki 2023-09-21 17:11:39
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
Firma solidna, terminowa wykonująca nietypowe zamówienia z wykonania, których jestem bardzo zadowolony klient Zbigniew Biernacki z Kłodzka
Prawda 2023-06-29 17:39:21
★
★
★
★
★
★
★
★
★
★
Szkoda tracić czasu na tę pseudo firmę. Gość robi u Taty w garażu po kilka godzin, gdzie nie ma nawet miejsca na zostawienie auta. Umawia się na terminy, nie dotrzymuje ich. Ma swoich znajomków wśród innych tapicerów i razem dogadują warunki, które stawiają klientom. Nie dość, że na swoją kolej długo się czeka, bo gość nabierze klientów i zajmuje się tymi, którzy najwięcej krzyczą, to jeszcze ceny są wysokie. Nie warto tracić energii.
Link to this company profile in other language version