Jedną z takich działalności jest Gastronomia-Bar "U MICHAŁA" Jacek Banaś, działająca na terenie miejscowości Mielec. Przed nawiązaniem z nią współpracy sprawdź jej dane rejestrowe i kontaktowe oraz opinie klientów na ALEO.com – pozwoli Ci to podjąć w pełni samodzielną i świadomą decyzję.
Szukasz najlepszej restauracji w Twojej okolicy? ALEO.com to baza ponad 70 tysięcy firm świadczących usługi restauracyjne oraz cateringu, zarówno dla podmiotów prawnych, jak i osób fizycznych.
Outsourcing jest najlepszym i najbardziej opłacalnym rozwiązaniem dla coraz większej liczby firm. Agencje oraz firmy usługowe świadczą pracę na rzecz decydujących się na takie posunięcie przedsiębiorców. Wśród takich usług wymienić należy między innymi Restauracje.
56.10.A - Food service activities
25.62.Z - Production of locks and hinges
47.26.Z - Retail trade of tobacco products
47.29.Z - Retail trade
49.41.Z - Road freight transport
56.30.Z - Beverage serving activities
77.11.Z - Rental and leasing of passenger cars and light motor vehicles
Opinie dotyczące usług, produktów oraz działalności firmy nie są weryfikowane