Public relations (w skrócie PR) w Polsce to branża dość młoda, która ukształtowała się dopiero na początku lat 90. W działaniach tego typu chodzi głównie o budowanie pozytywnego wizerunku firmy, poprzez takie działania jak kreacja identyfikacji wizualnej marki. Takie działania obejmuje również oferta firmy "FUNDACJA WSPIERANIA EKOLOGII ECO FOR LIFE".
Branża reklamowa i marketingowa przeżywa obecnie istny boom. Odpowiednia reklama to podstawa prawidłowego funkcjonowania każdej działalności. Z pomocą przychodzi firma "FUNDACJA WSPIERANIA EKOLOGII ECO FOR LIFE", świadcząca usługi z zakresu reklamy i marketingu.
Firma "FUNDACJA WSPIERANIA EKOLOGII ECO FOR LIFE", której siedziba mieści się w mieście WARSZAWA, UL. WAŁ MIEDZESZYŃSKI 438 / 2 (woj. MAZOWIECKIE) jest obecna na rynku od 15.07.2014.
70.21.Z - Public relations and communication activities
74.90.Z - Other professional, scientific and technical activities not elsewhere classified
79.90.B - Tourist information activities
84.21.Z - Foreign affairs
85.60.Z - Educational support activities
Opinie dotyczące usług, produktów oraz działalności firmy nie są weryfikowane