FRESH KEBAB Piotr Lewandowski
ul. Ceglana 16, 87-300 Brodnica
TAX ID8921107292
Rate company:
FRESH KEBAB Piotr Lewandowski
TAX ID8921107292
1.0 average of 1 ratings

address

ul. Ceglana 16, 87-300 Brodnica

About us

Do grona tego typu firm zaliczyć należy także FRESH KEBAB Piotr Lewandowski, której obszarem działalności jest miejscowość Brodnica. Przed nawiązaniem z nią współpracy sprawdź jej dane rejestrowe i kontaktowe oraz opinie klientów na ALEO.com – pozwoli Ci to podjąć w pełni samodzielną i świadomą decyzję.

Zastanawiasz się nad miejscem, w którym zjesz smacznie i będziesz chętnie do niego wracał? W Polsce działają tysiące tego typu firm – wszystkie z nich znajdziesz w największej bazie informacji o firmach – ALEO.com.

Obniżenie kosztów codziennej działalności operacyjnej jest dla wielu przedsiębiorstw wysokim priorytetem. Firmom, które decydują się na takie rozwiązanie, z pomocą przychodzą liczne firmy usługowe oraz agencje. Do takich usług zaliczyć należy między innymi Restauracje.

Register Data

Full name

FRESH KEBAB Piotr Lewandowski

Copy

Correspondence address

ul. Janusza Korczaka 110, 87-300 Brodnica

NIP

8921107292
Copy

REGON

364359118
Copy

Legal form

sole proprietorship

Register Address

ul. Ceglana 16, 87-300 Brodnica

Entrepreneur

Piotr Lewandowski

Marriage Contract

Yes

Date of commencement of activity in CEIDG

2016-05-04

Pkd codes

56.10.A - Restaurants and other eating places

10.52.Z - Manufacture of ice cream

10.71.Z - Manufacture of bread; manufacture of fresh pastry goods and cakes

11.07.Z - Manufacture of soft drinks; production of mineral waters and other bottled waters

47.91.Z - Retail sale via mail order houses or via Internet

56.30.Z - Beverage serving activities

68.20.Z - Rental and operating of own or leased real estate


Active
Vat list bank account(s)

Opinions

Opinie dotyczące usług, produktów oraz działalności firmy nie są weryfikowane

1/ 5.0
Based on 1 reviews
How do you rate this company?
Your opinion matters to us.
Nowak. 2024-12-08 17:42:51
Zamówiłem dzisiaj tj. 08.12.2024r. Duży kebab, oczywiście był Duży, tylko zapomnieliście wypełnić tej bułki. Bo mięsa trzeba było szukać jedynie co wypełniało połowę bułki to czerwona kapusta. Wziąłem mięso wołowo baranienie z kurczakiem z "piri piri" zostawiłem sobie kilka kawałków tego mięsa I jutro idę do sanepidu z tym o to produktem, gdyż na 100 % nie dostałem takiego mięsa za jakieś zapłaciłem bo miałem same chrząstki w buzi jak się oczywiście trafiło na te mięso.