Public relations (w skrócie PR) w Polsce to branża dość młoda, która ukształtowała się dopiero na początku lat 90. W działaniach tego typu chodzi głównie o budowanie pozytywnego wizerunku firmy, poprzez takie działania jak tworzenie artykułów tematycznych na bloga. Tego typu działania to również obszar specjalizacji firmy FUNDACJA POMAGAMY POTRZEBUJĄCYM.
Branża reklamowa i marketingowa przeżywa obecnie istny boom. Odpowiednia reklama to podstawa prawidłowego funkcjonowania każdej działalności. Z pomocą przychodzi firma FUNDACJA POMAGAMY POTRZEBUJĄCYM, świadcząca usługi z zakresu reklamy i marketingu.
Firma FUNDACJA POMAGAMY POTRZEBUJĄCYM jest obecna na rynku od 09.10.2019. Adres przedsiębiorstwa to PIASECZNO, UL. STRUSIA 4C / 32.
70.21.Z - Head office activities and management consultancy
46.90.Z - Non-specialized wholesale trade
47.19.Z - Retail trade
47.91.Z - Intermediary retail sale, non-specialized
47.99.Z - Retail trade
63.12.Z - Services related to computing infrastructure, data processing, website management (hosting), and other information services
63.99.Z - Services related to computing infrastructure, data processing, website management (hosting), and other information services
70.22.Z - Head office activities and management consultancy
73.11.Z - Advertising agency activities
82.30.Z - Activities related to organizing fairs, exhibitions, and congresses
Opinie dotyczące usług, produktów oraz działalności firmy nie są weryfikowane