W tej kategorii funkcjonują przedsiębiorstwa zajmujące się usługami takimi jak drukowanie broszur czy druków manipulacyjnych. W takiej działalności specjalizuje się przedsiębiorstwo EXPERTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, zarejestrowane w miejscowości CZARNKÓW. Przejrzyj jej profil na ALEO.com.
Usługi drukowania i poligrafii, które mylnie uznawane są za synonimy, ciągle są ogromnie popularne wśród podmiotów prywatnych oraz firm. W bazie firm ALEO.com widnieje ponad 12 tysięcy firm świadczących tego typu usługi.
Coraz więcej firm decyduje się na zlecenie części codziennych obowiązków i czynności zewnętrznym firmom. Agencje oraz firmy usługowe świadczą pracę na rzecz decydujących się na takie posunięcie przedsiębiorców. Takie usługi to między innymi drukowanie i poligrafia.
18.12.Z - Other printing
18.13.Z - Service activities related to printing preparation
18.14.Z - Bookbinding and related services
46.5 - Wholesale trade of information and communication technology devices
47.4 - Retail sale of information and communication technology equipment
58.1 - Publishing of books, newspapers, and periodicals, and other publishing activities, excluding software publishing
| 2021 | 2022 | 2023 | ||
|---|---|---|---|---|
M PLN | M PLN | M PLN | % | |
Aktywa | 1,9 | 1,9 | 1,9 | 0 |
Aktywa obrotowe | 1,9 | 1,9 | 1,9 | 0 |
Przychody podstawowej działalności operacyjnej i zrównane z nimi | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kapitał (fundusz) własny | 0,2 | 0,2 | 0,2 | 0 |
Podatek dochodowy | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania | 1,7 | 1,7 | 1,7 | 0 |
Zysk (strata) brutto | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zysk (strata) netto | 0 | 0 | 0 | 0 |
% | % | % | p.p. | |
Kapitał własny do aktywów ogółem | 9,2 | 9,2 | 9,2 | 0 |
Rentowność kapitału (ROE) | 0 | 0 | 0 | 0 |
Opinie dotyczące usług, produktów oraz działalności firmy nie są weryfikowane