Wzrasta zapotrzebowanie na agencje reklamowe, które profesjonalnie, w oparciu o lata doświadczeń, prowadzą kampanie reklamowe w internecie. Masz wiele możliwości wyboru odpowiedniej agencji – nie chcą się one ograniczać jedynie do marketingu online, ale często sięgają również po reklamy offline, takie jak billboardy czy anonse w papierowych wydaniach magazynów. Tak działa między innymi EVENTSOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, stale poszerzając swoją ofertę.
Branża reklamowa i marketingowa przeżywa obecnie istny boom. Odpowiednia reklama to podstawa prawidłowego funkcjonowania każdej działalności. Z pomocą przychodzi firma EVENTSOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, świadcząca usługi z zakresu reklamy i marketingu.
Firma EVENTSOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, której siedziba mieści się w mieście NOWY WIŚNICZ, UL. LIPNICKA 5 (woj. MAŁOPOLSKIE) jest obecna na rynku od 20.05.2013.
63.12 - Services related to computing infrastructure, data processing, website management (hosting), and other information services
62.01 - Activities related to programming, IT consulting, and related activities
62.02 - Activities related to programming, IT consulting, and related activities
62.03 - Activities related to programming, IT consulting, and related activities
62.09 - Activities related to programming, IT consulting, and related activities
63.11 - Services related to computing infrastructure, data processing, website management (hosting), and other information services
63.99 - Services related to computing infrastructure, data processing, website management (hosting), and other information services
70.21.Z - Head office activities and management consultancy
70.22 - Head office activities and management consultancy
73.11 - Advertising agency activities
73.20 - Market research and public opinion polling
78.30 - Employment activities
82.20 - Call center activities
82.30 - Activities related to organizing fairs, exhibitions, and congresses
85.59 - Other non-school forms of education, not classified elsewhere
85.6 - Educational support activities
| 2022 | 2023 | 2024 | ||
|---|---|---|---|---|
K PLN | K PLN | K PLN | % | |
Aktywa | 5 | 5 | 5 | 0 |
Aktywa obrotowe | 5 | 5 | 5 | 0 |
Kapitał (fundusz) własny | 5 | 5 | 5 | 0 |
Zysk (strata) netto | 0 | 0 | 0 | 0 |
% | % | % | p.p. | |
Kapitał własny do aktywów ogółem | 100 | 100 | 100 | 0 |
Rentowność kapitału (ROE) | 0 | 0 | 0 | 0 |
Opinie dotyczące usług, produktów oraz działalności firmy nie są weryfikowane