Bardzo dużym zapotrzebowaniem cieszą się centra reklamy, które profesjonalnie, w oparciu o lata doświadczeń, prowadzą kampanie reklamowe w internecie. Oprócz reklamy online, agencje często stawiają również na marketing offline, jak billboardy czy reklamy w magazynach drukowanych. Tak działa między innymi EURO TECH LED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, stale poszerzając swoją ofertę.
Branża reklamowa i marketingowa przeżywa obecnie istny boom. Odpowiednia reklama to podstawa prawidłowego funkcjonowania każdej działalności. Z pomocą przychodzi firma EURO TECH LED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, świadcząca usługi z zakresu reklamy i marketingu.
Firma EURO TECH LED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, której siedziba mieści się w mieście WARSZAWA, WARSZAWA (woj. MAZOWIECKIE) jest obecna na rynku od 05.08.2011.
73.11.Z - Advertising agencies activities
59.12.Z - Motion picture, video and television programme post-production activities
59.14.Z - Motion picture projection activities
63.11.Z - Data processing, hosting and related activities
63.12.Z - Web portals
70.22.Z - Business and other management consultancy activities
73.12.A - Intermediation in the sale of time and place on advertising aims in the radio and television
73.12.C - Intermediation in the sale of the place on advertising aims in electronic media (Internet)
73.12.D - Intermediation in the sale of the place on advertising aims in other media
73.20.Z - Market research and public opinion polling
Opinie dotyczące usług, produktów oraz działalności firmy nie są weryfikowane