Specjalizacja firm z tej kategorii obejmuje usługi konsultingowe dotyczące ubezpieczeń, a więc między innymi opracowywanie warunków stawiania wykonawcom w zamówieniach publicznych w kwestii wymaganych ubezpieczeń. Przejrzyj profil Doradztwo "Kameleon" - Grzegorz Kołodziejczyk na ALEO.com i sprawdź tę firmę, a następnie nawiąż z nią współpracę.
Do głównego obszaru działalności firm z tej kategorii należy takie usługi jak przeprowadzanie audytów i doradztwo w zakresie pozyskiwania dotacji.
Coraz więcej firm decyduje się na zlecenie części codziennych obowiązków i czynności zewnętrznym firmom. Firmom, które decydują się na takie rozwiązanie, z pomocą przychodzą liczne firmy usługowe oraz agencje. Takie usługi to między innymi Ubezpieczenia.
66.29.Z - Other activities auxiliary to insurance and pension funding
43.22.Z - Plumbing, heat and air-conditioning installation
47.79.Z - Retail sale of second-hand goods in specialised stores
47.99.Z - Other retail sale not in stores, stalls or markets
64.19.Z - Other monetary intermediation
64.99.Z - Other financial service activities, except insurance and pension funding not elsewhere classified
66.19.Z - Other activities auxiliary to financial services, except insurance and pension funding
66.22.Z - Activities of insurance agents and brokers
73.11.Z - Advertising agencies activities
Opinie dotyczące usług, produktów oraz działalności firmy nie są weryfikowane