Przedsiębiorstwo DOG PARTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ zagwarantuje produkty, dzięki którym urządzisz ogród. Narzędzia ogrodowe, kamień potrzebny do tworzena skalniaków, meble ogrodowe. Wszystko, czego potrzebujesz, żeby stworzyć swój raj na ziemi.
Jak powinien wyglądać ogród idealny? Zieleń drzew, obfitość barw i zapachów… miejsce, w którym możesz zrelaksować się i odpocząć jest na wyciągniecie ręki. Szyty na miarę ogród zaprojektuje dla Ciebie firma DOG PARTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
Dom i ogród to branża, w której zgromadziliśmy firmy i niezbędny asortyment potrzebny do wykończenia wnętrz i stworzenia przepięknego ogrodu. Jeżeli szukasz specjalistów, którzy zrealizują Twój projekt – na pewno znajdziesz ich na ALEO.com
Adres firmy DOG PARTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ to BIELSKO-BIAŁA (województwo ŚLĄSKIE), UL. MICHAŁA GRAŻYŃSKIEGO 12. Firma DOG PARTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ jest obecna na rynku od 04.09.2024.
47.76.Z - Retail sale of flowers, plants, seeds, fertilisers, pet animals and pet food in specialised stores
46 - Wholesale trade, except of motor vehicles and motorcycles
47 - Retail trade, except motor vehicle retail
49 - Land transport and transport via pipelines
52 - Warehousing and support activities for transportation
63 - Information service activities
68 - Real estate activities
69 - Legal and accounting activities
70 - Activities of head offices; management consultancy activities
73 - Advertising and market research
Opinie dotyczące usług, produktów oraz działalności firmy nie są weryfikowane