CONCRET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
UL. OLSZTYŃSKA 36, 87-100 TORUŃ
TAX ID8792745109
Rate company:
CONCRET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
TAX ID8792745109
KRS0001014677
Share capital5,000.00 zł
3.5 average of 52 ratings

address

UL. OLSZTYŃSKA 36, 87-100 TORUŃ

Register Data

Full name

CONCRET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Copy

Legal address

UL. OLSZTYŃSKA 36, 87-100 TORUŃ

NIP

8792745109
Copy

REGON

524238782
Copy

KRS

0001014677
Copy

Legal form

limited liability company

Register Address

UL. OLSZTYŃSKA 36, 87-100 TORUŃ

Pkd codes

43.99.Z - Other specialized construction works, not classified elsewhere

27.40.Z - Manufacture of lighting equipment

42.9 - Works related to the construction of other civil engineering and water engineering objects

43.29.Z - Specialized construction works

49.41.Z - Road freight transport

63.12.Z - Services related to computing infrastructure, data processing, website management (hosting), and other information services

70.21.Z - Head office activities and management consultancy

77.2 - Rental and leasing of personal and household goods

77.33 - Rental and leasing of office machinery and equipment, including computers

82.20.Z - Call center activities


Active
Vat list bank account(s)

Company authorities

representation authorityZARZĄD
representation type
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
ZARZĄD
Maciej Jakub Sadowski
Prezes Zarządu, 40 years old
Mojżesz Paweł Sadowski
Członek Zarządu, 36 years old
shareholders
Maciej Jakub Sadowski

50 udziałów o łącznej wartości 2500 pln

Mojżesz Paweł Sadowski

50 udziałów o łącznej wartości 2500 pln

Financial data

Net sales [PLN]
Gross profit / loss [PLN]
Automatically generated based on financial statements from KRS Registry
2023 2024
M PLN
M PLN
%
Aktywa Indicator description
0,3
0,2
-33,8
Aktywa obrotowe Indicator description
0,3
0,2
-33,8
Kapitał (fundusz) własny Indicator description
0,1
0
-89
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania Indicator description
0,2
0,2
0,2
Zysk (strata) brutto Indicator description
0,1
-0,1
-178,6
Zysk (strata) netto Indicator description
0,1
-0,1
-193,1
Amortyzacja Indicator description
0
0
0
EBITDA Indicator description
0,1
-0,1
-178,3
Zysk operacyjny (EBIT) Indicator description
0,1
-0,1
-178,3
Przychody netto ze sprzedaży Indicator description
1,8
2,3
27
%
%
p.p.
Kapitał własny do aktywów ogółem Indicator description
38,1
6,3
-31,8
Wskaźnik Rentowności sprzedaży (ROS) Indicator description
6,1
-4,4
-10,5
Marża zysku brutto Indicator description
7,2
-4,4
-11,6
Marża EBITDA Indicator description
7,2
-4,4
-11,6
See more

Financial statements

01-01-2025 - 31-12-2025
Annual financial report
Download odt

01-01-2025 - 31-12-2025
Annual financial report
Download xml

01-01-2025 - 31-12-2025
Resolution or decision approving the annual financial statements
Download pdf
Show more (1)
uses security  reCAPTCHA

Opinions

Opinie dotyczące usług, produktów oraz działalności firmy nie są weryfikowane

3.5/ 5.0
Based on 52 reviews
How do you rate this company?
Your opinion matters to us.
😘😘 2026-06-21 07:10:21
Dno i wodorosty, najgorsze call center w Toruniu razem z Telbridge, typiara która szkoli nie ma pojęcia jak się zachować wobec kandydatów, wielka studentka psychologii która xD pani Ania to jakiś cep który wprowadza rygor i terror, obóz pracy, zgłoszenie do pip poszło :)
Xyt 2026-05-06 13:59:12
Dno i kilometry mułu. Jeśli ktoś się trochę ceni odejdzie w trakcie szkolenia. Odradzam, nie polecam. W toruniu jest dużo lepszych miejsc niz to dno.
Sarenka 2026-05-06 13:14:25
Powiem tak, kto chce pracować bedzie pracowac, jaki stosunek masz do pracy tak praca do Ciebie. Nigdy nie dostalam żadnej kary, gdy nagminnie używasz telefonu przy pracy z danymi jest kara jak wszędzie w cp kiedys koordynator zabrał mi telefon i co...Jeżeli podchodzisz poważnie do pracy to bedziesz pracować, praca jest lekka i przyjemna wiec nie którzy traktują ją zbyt lajtowo i zachowują się jak w szkole, zatrudniają się młodzi ludzie po szkołach i studiach bez szacunku pracy a później wylewawaja swoje żale tutaj, wiem co mowie pracuje juz 2 lata zdalnie więc JESLI ZALEZY CI NA PRACY I FAJNEJ KASIE TO POLECAM!! kasa jest za wszystko, soboty pracujące, ale dzieki temu wieksza kasa w godziwnowce, 2 dni wolnego w wybrane dni, zeby urwać sie szybciej z pracy tez nigdy nie mialam problemu. Więc nie piszczcie głupot, bo w każdej firmie jesli w okresie próbnym nie podołasz albo będziesz kombinować ci podziękują, jak wam nie pasuje siedzenie na dupie to biedronka ma drzwi otwarte, bez przerwy na papierosa i tyranie towaru i nocki za najnizsza krajowa.... powodzenia nierobom
Angelina 2026-04-29 14:36:13
Mam same dobre doświadczenia z tą firmą jeśli chodzi o kary nigdy jej nie dostałam a kara za telefon jest dlatego że są tam dane klienta co jest oczywiste takie kary są również w playu czy Orange gdzie również są za to kary tylko inaczej ubrane w słowa a ja ktoś tego nierozumie to jego problem. Jeśli chodzi o potwierdzenie obecności nie jest bezzasadne jeśli pracownicy udawali że są w szkole a wstawiali na relację jak są w domu na imprezie albo na wyjeździe xDˣᴰ teraz każdy wyżej sra jak dupę ma i myśli że wszystko mu się należy albo przychodzisz pracować albo nie przychodź po co kłamać
Xxx 2025-11-26 11:40:20
ODRADZAM!!!
Niedoszły 2025-11-25 10:36:23
Piszesz te opinie żeby móc wyjść pół godziny wcześniej z pracy? Ta firma to dno. A praktyki z potrącaniem wynagrodzenia są nielegalne i powinien się tym zająć pip.
XXX 2025-11-24 08:31:35
A ja osobiście polecam, jeszcze żadnej kary nie dostałam. A propos tych "drobnych" błędów to odpuszczona rozmowa nie jest DROBNYM BŁĘDEM. Ale jak ktoś przychodzi z nastawieniem oszukiwania na wejściu to faktycznie sie nie odnajdzie. Cenią sobie uczciwość- TO AKURAT FAKT
Niedoszły 2025-11-20 20:02:52
Moje doświadczenie z tą firmą oceniam bardzo negatywnie. Już na rozmowie rekrutacyjnej przedstawiono zupełnie inne warunki niż te, które wyszły na jaw podczas szkolenia. Zapewniano o elastyczności dla studentów, a potem szkoleniowiec stwierdził, że wykładowcy z uczelni mają pisać bezpośrednio do firmy potwierdzenia, że faktycznie jestem na zajęciach, bo inaczej zakładają, że „kłamię i nie chciało mi się przyjść do pracy”. Takie wymagania są absurdalne i nieprofesjonalne. Do tego firma ściemnia na każdym kroku - zasady zmieniają się z dnia na dzień, panuje chaos, hałas i brak organizacji. Atmosfera jest nerwowa, a pracowników traktuje się protekcjonalnie. Najbardziej oburzające są kary finansowe, które są nielegalne: za użycie telefonu na sali potrącają 200 zł z wypłaty, za drobne błędy kolejne kwoty, za pomyłkę zabierają 50 zł z godzinówki, a nie z prowizji. Takie praktyki naruszają prawo pracy i są całkowicie niedopuszczalne. Praca w tym miejscu to strata czasu i nerwów. Firma nie szanuje ludzi, wprowadza w błąd kandydatów i działa w sposób skrajnie nieprofesjonalny.
ten 2025-09-27 05:57:46
Kilka tygodni temu zadzowniła do mnie jakaś typiara i próbowała wcisnć wizytę kogoś od fotowolatiki. Niby nic takiego bo ludzie montują sobie fotowoltaikę ale jej gadka była w stylu: trzeba się zdecydować już teraz, innej okazji nie będzie, nie powiemy kto przyjdzie ale zostaw nam namiary itp. itd. Rozmowa telefoniczna wydawała się być bardzo manipulacyjna.
Były pracownik 2025-09-04 10:37:58
Widzę nick nieprzypadkowy, lubisz dzielić się informacjami przy biurku 😂 oj, niestety chyba pisanie na siłę miłych komentarzy poszło już w stronę obelg, ale to dobrze, bo powoli pokazujecie naturę i klimat pracy w concret i to jak niewiele trzeba żebyście obrażali pracowników, i to jeszcze mieszając w to osoby ciężko chore na autyzm ;) bardzo niemiła sprawa muszę wam przyznać, ale w końcu poszło to w stronę szczerości ;) chętnie zrobię wam reklamę i zachowam sobie screeny kilku opinii żeby ją podbić 😂
Makowiec 2025-09-04 09:33:40
Piszesz jakbyś miała autyzm xd Swoim poziomem reprezentujesz przedszkole więc nie dziwię się że tak cię potraktowano
Były pracownik 2025-09-03 21:06:04
Jeśli jesteś najzwyklejszym nowym (czy nawet starym) pracownikiem, to jakim cudem miałabyś słyszeć poniżanie, skoro w niedużej sali pracuje 30+ osób i nawet rozmów z boksa obok nie da się usłyszeć przez jeden wielki hałas? Logiczne, że kierowniczka nie przejdzie nikogo obrażać zawiadamiając o tym całe biuro. Fajnie że dostałaś pieniądze za swoją pracę, naprawdę myślę że powinnaś to gdzieś ogłosić, bo jest aż jedno call center w Toruniu, właściwie dwie ulice obok, które nie wypłaca szkolenia, więc zrobisz pewnie super reklamę dla concretu, że płaci za poświęcony czas jak 99% innych firm 😂
Nowy pracownik 2025-09-03 08:42:31
To był sarkazm xd jak na cv jestvjuz naprawdę spoko są dodatkowe odsłuchy szkolenia w moim poprzednim tak nie było po tygodniowym bezpłatnym szkoleniu wymagali wiedzy na temat wszystkiego a tutaj można się dopytać zawsze pomogą dodatkowo po 200h płacą za szkolenie myślę że opcja spoko Plus nie zauważyłam żeby tu ktoś był poniżany w jakikolwiek sposób kierowniczka poprawia błędy ale chyba taka jej praca
Były pracownik 2025-09-03 00:37:07
Otóż nie, kierownik nie jest od tego żeby pomiatać pracownikiem, nawet jeśli ma kompleks wyższości jak „Pani” Ania i JEJ zdaniem ktoś zachowuje się jak przedszkolak. Indywidualne podejście jak najbardziej tam istnieje, na przykład wybrańcy mogą połowę pracy spędzić poza biurem na zakupach czy innych czynnościach, ale wyzwiska i obelgi są niedopuszczalne ZAWSZE. A jeśli ktoś zdaniem zarządu jest zbyt młody na taką pracę wystarczy zwolnić, a nie obrażać i szukać powodów do ucięcia wypłaty xd
Nowy pracownik 2025-09-02 13:46:03
Jak ktoś sie zachowuje jak przedszkolak najwidoczniej takiego traktowania potrzebuje z tego co widze do kazdego podchodza indywindualnie jesli uwazasz ze tak cie traktowano najwidoczniej taki poziom byl reprezentowany przez ciebie xd
Były pracownik 2025-09-01 19:06:59
Wszystko fajnie gdyby jeszcze kierowniczka nie pisała sama o sobie miłych komentarzy i nie zlecała ich pracownikom za szybsze wyjście z pracy 🤣 pracę odradzam, pracownicy jawnie traktowani jak w przedszkolu, straszny mobbing
Nowy pracownik 2025-08-26 12:36:51
Tak patrzę na te opinie i nie chce mi się wierzyć, jestem w firmie kilka tygodni i nie zauważyłam, żeby kierowniczka prowadziła tutaj dyktaturę. Atmosfera jest super zarówno z kierownikami jak i pracownikami. Zawsze pomogą, doradzą ale to fakt wymagają wyniku, no ale każdy jest o tym informowany na szkoleniu zresztą a nic dziwnego w każdej pracy trzeba pracować xd
Były pracownik 2025-08-23 08:29:24
Nie polecam! Dyktatura na każdym kroku, kierowniczka jest przekonana że pracownikam łaskę robi że mają pracę. Na szkoleniu tylko i gadania o świetnej atmosferze, ale jakoś jej ne zauważyłem.
Szok 2025-05-24 09:49:38
Mało kto robi 180h nie pracujemy w każdą sobotę, mało przychodzi ludzi właśnie od stałych pracowników tylko dużo nowych, ci co się nadają to zostają a ci co nie to odchodzą, jak w każdej pracy. Zamiast siedzieć i pisać nieprzychylne komentarze znajdźcie sobie pracę i zajmijcie się czymś pożytecznym. Widac że ewidentnie ktoś tutaj śledzi stronę i co dobry komentarz to zaraz jest pisany jakiś negatywny. Na pewno każdy od innej osoby xdddd Z takim podejściem wcale się nie dziwię że tu nie pracujesz, a i nawiązując do wolnego bez konkretnego powodu TAK TO PRAWDA TRZEBA MIEĆ SENSOWNY POWÓD bo nie jesteśmy już w szkole żeby dać kartkę od mamy tylko w pracy. Realia życia dorosłego
xddd 2025-05-23 08:59:04
Z was to są jajcarze 🤣 znam kilka osób które pracują w concrecie ponad rok i dobrze wiem że nikt z ostatnich nowo przyjętych pracowników nie przepracował dłużej niż miesiąc pomijając może jakiegoś znajomka stałych pracowników czy kierownictwa, więc te wasze pisane komentarze przez jedną i tą samą osobę są śmieszne 🤣 zgadzam się z negatywnymi opiniami chociaż i tak bardzo łagodnie napisane, poza tym skoro pracuje się tam w każdą sobotę to co to za wyczyn zrobić godziny pod wypłatę szkolenia, tam w miesiącu nie pracuje się mniej niż 180h, jeśli nie masz solidnego powodu by nie przyjść w jakieś wybrane dni czyli nie jesteś uczniem to normą jest, że w miesiące bez świąt pracujesz po 200h, szokiem by było gdyby rzeczywiście ktoś szkolenia po tylu godzinach nie dostał ... Darujcie sobie, jesteście niepoważni
Show more